Bazény a zastrešenie jedna radosť

Príslušenstvo na bazény a zastrešenie

Príslušenstvo
Soľničky

Soľničky

Aké tajomstvo sa skrýva za krištáľovo čistou vodou tropických rajov? Soľ. Teraz aj vy môžete s jej pomocou premeniť svoj bazén na exotickú lagúnu s trvalo priezračnou vodnou hladinou. Stačí vám na to jediné – soľnička.

Výhody slanej vody v bazéne:

 • Vhodná pre osoby s citlivou pokožkou
 • Nízke prevádzkové náklady
 • Zbaví vás manipulácie a skladovania chlóru
 • Šetrná k životnému prostrediu
 • Jemne slaná voda má antiseptické účinky
UV lampy

UV lampy

Bazén, ktorý je vybavený práve UV lampou, má nielen účinne a bezpečne dezinfikovanú vodu, ale tiež vodu vynikajúcej kvality. Objavte UV lampu do bazéna a jej výhody v boji proti riasam, baktériám a plesniam.

Výhody úpravy vody pomocou UV lampy:

 • Voda vo vašom bazéne bude vždy čerstvá, čistá a priezračná.
 • Bude účinne a bezpečne dezinfikovaná.
 • Radikálne sa zníži tvorba a výskyt plesní, baktérií a rias.
 • Obsah chlóru a ostatných chemických látok vo vašom bazéne sa zníži až o 80 %.
Vysávače

Vysávače

Robotické bazénové vysávače sa vyznačujú špičkovým výsledkom, a to aj v prípade bazénov veľkých rozmerov. Skvelý efekt s vlastným pričinením dosiahnete aj pomocou niektorého z manuálnych vysávačov, ktoré sú dnes výkonnostne tiež na vysokej úrovni.

 • Bazénové vysávače sú nevyhnutnou pomôckou na čistenie dna vášho bazéna.
 • Zatiaľ čo majiteľom menších bazénov postačia najlacnejšie ručné bazénové vysávače, pri väčších bazénoch sa oplatí investovať do drahších poloautomatických alebo automatických vysávačov s vyšším výkonom.
Obehové čerpadlá

Obehové čerpadlá

Bazénové cirkulačné čerpadlá sú nevyhnutnou súčasťou každého bazéna vybaveného filtračným okruhom. Zaistite dokonalý obeh vody v bazéne použitím správneho bazénového čerpadla.

Skimmery a trysky

Skimmery a trysky

Skimmery a trysky sú nevyhnutnou súčasťou každého rodinného bazéna. Spoločne pomáhajú udržiavať bazénovú vodu čistú a zaisťujú správnu cirkuláciu vody.

Protiprúdy

Protiprúdy

Staňte sa vytrvalostným plavcom i vo vašom záhradnom bazéne a nenechajte sa obmedzovať jeho hranicami. Pomocou protiprúdu zmeňte váš bazén na vírivku alebo si nastavte odpor protiprúdu na kondičné plávanie.

Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá

Ak si obstaráte svoj vysnívaný bazén, určite si ho budete chcieť užívať aj mimo hlavnej letnej sezóny. S tepelným čerpadlom, ktoré využíva prírodnú energiu z okolitého prostredia, to nie je problém. Čerpadlo odoberá zo vzduchu energiu s nízkou teplotou a pomocou kompresie ju premieňa na teplo, ktoré následne preniká do vody v bazéne a ohrieva ju. V porovnaní s elektrickým ohrevom tak ušetríte až 80 % elektrickej energie.

Čerpadlá protiprúdu

Čerpadlá protiprúdu

Čerpadlo v kombinácii s protiprúdom Elegance pre ešte lepšie zážitky z vášho bazéna. Nakupujte bazénové príslušenstvo od najväčšieho dodávateľa v SR! Protiprúd vám dopraje tak kondičné plávanie, ako aj vodnú masáž v bazéne. Dodávame vrátane pripájacej armatúry.

 • Silný výkon
 • Jednoduchá inštalácia
 • Výhodná cena
Piesková filtrácia

Piesková filtrácia

Filtračná nádoba s pieskom je súčasťou filtračného okruhu, ktorý vám zaisťuje čistenie bazénovej vody. Nečistoty sa zachytávajú a pomocou pieskovej filtrácie sa vracia do obehu len čistá voda.

Solárne sprchy

Solárne sprchy

Príjemné osvieženie počas horúceho letného dňa alebo bezplatný a úplne ekologický spôsob, ako očistiť telo pred vstupom do bazéna – to sú solárne sprchy. Samonosná konštrukcia solárnych spŕch slúži ako solárny kolektor a zároveň zásobník s objemom až 40 l, v ktorom sa voda vplyvom energie zo slnečných lúčov ohreje až na teplotu 60 °C.