Bazény - produktový katalóg

Bazény

Štvrťstoročie bazénovej tradície

25 rokov skúseností a poctivej práce, za ktorými sa skrývajú precízne výrobky a profesionálny prístup ku klientom. V tom spočíva úspech spoločnosti ALBIXON, priameho výrobcu záhradných bazénov. Nájdete u nás bazény fóliové alebo keramické bazény a taktiež bazény z materiálu ALBISTONE®, či už moderné prelivové alebo tradičné skimmerové bazény, ktoré môžete úplne zapustiť do zeme alebo ich nechať čiastočne nad terénom.

ALBISTONE G2

Spojenie bazénov ALBISTONE a systému polystyrénového strateného bednenia je úplne novým spôsobom riešenia bazéna na svete.

BAZÉNOVÉ SETY QUATTRO - ŠTYRI V JEDNOM

Vlastný bazén už dávno nie je len výsadou bohatých ľudí. Aj napriek tomu ide však mnohokrát o finančne náročnú investíciu. A práve preto prichádzame s riešením, vďaka ktorému vám môžeme ponúknuť produkt, ktorý nezaťaží váš rozpočet a zároveň bude obsahovať všetko, čo potrebujete pre dokonalý zážitok z kúpania. Bazénové sety Quattro sú určené pre všetkých, ktorí chcú mať vyriešené všetko naraz bez akéhokoľvek obmedzenia, navyše za bezkonkurenčne najlepšiu cenu na trhu.

Viac ›

Poradíme Vám,
ako vybrať správny bazén

Poradíme Vám, <br>ako vybrať správny bazén

Poradíme Vám, ako si vybrať ten pravý bazén pre vás.

Viac ›

Výnimočnosť prelivového bazéna - bezpečnostná prelivová hrana

Výnimočnosť prelivového bazéna - bezpečnostná prelivová hrana

Zaoblená hrana bazéna bez ostrých okrajov zaisťuje bezpečnejšie kúpanie.

Viac ›

Príslušenstvo k bazénom

Príslušenstvo k bazénom

Ponúkame vám bazénové príslušenstvo BRILIX tej najvyššej svetovej kvality.

Viac ›

Čo je skimmerový bazén?

Ide o zapustené bazény, ktoré sú ideálne pre vonkajšiu inštaláciu. Vyrábajú sa z veľmi odolného materiálu, ktorého životnosť dosahuje 50 rokov. Vysoká farebná stálosť, UV stabilizácia a hlavne tvárnosť a pevnosť materiálu umožňujú výrobu nielen typizovaných, ale aj jedinečných tvarov podľa priania a fantázie zákazníkov.

Viac ›

ALBISTONE® unikátny materiál pre bazény!

ALBISTONE® je revolučný typ materiálu vyvinutý tímom našich technológov a overený radom laboratórnych skúšok.

  • Vysoká životnosť
  • Farebná stálosť
  • Odolnosť voči chemikáliám
Viac ›
Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.