Bazény a zastrešenie jedna radosť

O našej spoločnosti Albixon

ALBIXON

ALBIXON a.s., je popredná česká firma, ktorá sa už viac ako 30 rokov zaoberá výrobou a montážou bazénov a zastrešenia.

Zákazníkom dodáva tiež bazénové príslušenstvo a svoje výrobky vyváža do 70 krajín sveta. Vlastní práškovú lakovňu v Hořoviciach, ktorá je jednou z najväčších svojho druhu v Európe. Navyše vďaka vlastnému vývojovému centru, ktoré neustále sleduje najmodernejšie trendy v oblasti techniky, dizajnu, bezpečnosti a ochrany životného prostredia, prináša značka ALBIXON na trh kvalitné, inovované a technicky premyslené výrobky.

ALBIXON info

10 dôvodov, prečo si vybrať práve nás

  1. Vlastný technologický vývoj, konštrukcia a testovanie prototypov
  2. Vlastná výroba, doprava a montáž
  3. Vlastný servis a zákaznícka podpora
  4. Vlastná značková polypropylénová zmes ALBISTONE
  5. Vlastný značkový rad príslušenstva BRILIX
  6. Precízna výstupná kontrola a skúška tesnenia
  7. Moderné technológie a technologické inovácie
  8. Výhodné akciové ponuky
  9. Široké portfólio produktov
  10. Česká firma s viac ako 30-ročnými skúsenosťami
ALBIXON 10x prečo
Více než
zkušeností
30 let

Poslanie spoločnosti:

Prinášame do vašich záhrad príjemné zážitky, aktívny oddych a radostné chvíle pre vašu rodinu a blízkych.

Vízia spoločnosti:

Víziou ALBIXON a.s. je byť dôveryhodnou vedúcou európskou spoločnosťou vyrábajúcou inovatívne a technologicky vyspelé produkty súvisiace s hospodárnym využitím vody na aktívny oddych.

Hodnoty spoločnosti

ALBIXON hodnota kvalita

Kvalita je pre nás na prvom mieste

Naším cieľom je neustále zvyšovanie kvality našich výrobkov a služieb, preto je pre nás samozrejmá zodpovednosť za kvalitu urobenej práce.

ALBIXON hodnota profesionalita

Sme profesionáli

Sme odborníci s profesionálnym prístupom, a to bez ohľadu na veľkosť zákazky. Naším cieľom je spokojný a verný zákazník.

ALBIXON hodnota spoľahlivý partner

Sme féroví a otvorení

Sme spoľahlivým partnerom, správame sa otvorene a sme verní svojim zásadám. Čo sľúbime, to splníme.

ALBIXON hodnota loajalita

Na ALBIXONE nám záleží

Snažíme sa o to najlepšie vo všetkom, čo robíme. Podieľame sa na dosahovaní firemných cieľov a nesieme zodpovednosť za svoje činy..

ALBIXON hodnota spolupracujeme

Sme tímoví hráči

Najsilnejší sme vtedy, keď spolupracujeme. Využívame naše skúsenosti a navzájom sa delíme o nápady a myšlienky. Myslíme v súvislostiach a komunikujeme vo všetkých oddeleniach.

ALBIXON hodnota rast

Stále sa zlepšujeme

Piliere spoločnosti stoja na schopnostiach každého zamestnanca. Veríme, že veci sa dajú robiť vždy lepšie, a preto investujeme do vzdelávania a rastu. Efektívnym využívaním získaných znalostí a zručností posúvame dopredu tak seba, ako aj naše produkty.

ALBIXON vo svete

ALBIXON Kanada
Kanada
ALBIXON Francúzsko
Francúzsko
ALBIXON Nemecko
Nemecko
ALBIXON Česká republika
Česká republika

ALBIXON a.s. je popredným výrobcom bazénového zastrešenia v Českej republike a Európe.

Expanduje však aj na ďalšie kontinenty, kam vyváža vysokokvalitné produkty. Tie tak preukazujú službu a zároveň prinášajú radosť spokojným zákazníkom v USA, Južnej Amerike, Austrálii, Juhoafrickej republike aj Ázii. Firma sa pravidelne zúčastňuje aj na svetových veľtrhoch a výstavách, kde so svojimi novinkami dosahuje úspechy. Zároveň však sama určuje nové technologické trendy. Okrem špičkovej kvality výrobkov a služieb stavia ALBIXON na štyroch základných hodnotových pilieroch. Sú to profesionalita, stabilita, zodpovednosť a dôveryhodnosť.

ALBIXON vo svete
ALBIXON Brazília
Brazília
ALBIXON Izrael
Izrael
ALBIXON Vietnam
Vietnam
ALBIXON Austrália
Austrália
ALBIXON vývoj spoločnosti

Príbeh spoločnosti ALBIXON a.s.

Spoločnosť ALBIXON založili bratia Smetanovci, ktorí začali podnikať už v roku 1985. Po revolúcii vyrábali v garáži svojich rodičov jedny z prvých bazénov v Československu. V čase, keď si každý chcel dopriať trochu luxusu, boli práve bazény splneným snom mnohých ľudí. Dopyt po bazénoch ALBISTONE rástol a spolu s ním rástla aj samotná firma. V súčasnosti je ALBIXON popredným výrobcom bazénov a bazénového zastrešenia v Európe a expanduje aj na ďalšie kontinenty.

„Naším cieľom je byť nielen popredným európskym, ale aj svetovým výrobcom zastrešenia bazénov. Preto si zakladáme na profesionalite, zodpovednosti a dôveryhodnosti. Absolútnou prioritou sú pre nás záujmy a potreby našich zákazníkov, pričom samozrejmosťou je tiež špičková kvalita výrobkov a služieb,“ hovorí zakladateľ spoločnosti ALBIXON Jaroslav Smetana.

ALBIXON príbeh spoločnosti

Certifikáty