Produktový katalóg

Späť na vířivky

Vířivka JACUZZI® J-575

Model J-575 ponúka pohodlnú relaxáciu až pre 6 osôb a súčasťou vnútorného priestoru je aj 1 ležadlo. Pôžitok z odpočinku je potom umocnený 2 podsvietenými vodopádmi a systémom vnútorného osvetlenia ProEdge.

 

Sme tu pre Vás!

Náš špecialista Vám rád pomôže s výberom.

Kontaktovať
Základné informácie

Súčasťou štandardnej výbavy modelu J-575 je tiež unikátny systém čistenia vody ClearRay ™. Vaňa je vďaka svojej odolnosti voči najrôznejším vplyvom počasia vhodná pre vonkajšie využitie. Panely stien sú navyše upevnené tlakovými klipy, ktoré uľahčujú údržbu vane, bez toho, aby bol narušený jej elegantný vzhľad a kvalita prevedenia.

 • Rozmery: 220 x 220 x 88 cm
 • Počet osôb: 3
 • Počet miest na sedenie: 2
 • Počet lehátok: 1
 • Celkový obsah vody: 1 190 litrov
 • Váha vane bez body: 391 kg
 
Technické detaily

Detail virivky Jaccuzi J465

 1. Cirkulačné čerpadlo s 24-hodinovou prevádzkou udržuje plynulé prúdenie vody cez tepelné teleso. Zároveň pomáha udržiavať čistú a teplú vodu.
 2. ProPolymerová základňa slúži na zaistenie stálosti a stability vane.
 3. ProClear – špeciálna funkcia na riadenie vody, ktorá pomáha udržiavať kvalitu vody.
 4. Full Foam – ide o vyplnenie medzery medzi škrupinou vane a panelom penovou izoláciou. Slúži na ochranu inštalácie vírivky. Zároveň dochádza k minimalizácii tepelných strát (penová izolácia zadržiava teplo) a zlepšeniu energetickej účinnosti.
 5. Easy Flow Filter – systém odvádzajúci vodu z vírivky. Cez skimmer (zberač) sa voda odvádza mriežkovým filtrom do kartušovej filtrácie a ďalej do filtračného okruhu. Mriežkový filter zachytáva prevažne hrubé nečistoty, kartušový filter zas jemné nečistoty a mastnotu.
 6. Water Rainbow Waterfall – ide o dúhový vodopád. Plne regulovateľný vodopád s viacfarebným LED osvetlením.
 7. Sedadlo špeciálne navrhnuté na najefektívnejšie využitie hydromasáže pomocou rôznych typov trysiek.
 8. ProTech technológia – zaisťuje (v spolupráci  s výkonným čerpadlom) prúdenie vody k tryskám. Vďaka tejto technológii sa ku všetkým tryskám rozvádza voda s nemenným vodným tlakom.
 9. Odkláňací ventil. Pomocou tohto ventilu môžete ovládať intenzitu prúdenia vody. Zároveň môžete intenzitu presunúť k tryskám na jednej alebo druhej strane vírivky.
 10. Ovládač vzduchového prúdenia – špeciálny vzduchom kontrolovaný ovládač. Vďaka tejto funkcii môžete pohodlne meniť tlak, intenzitu a šumenie trysiek.
 11. Displej (kontrolný panel) s elektronickým ovládaním vírivky.
 12. ProTech Control System – ide o riadiacu jednotku vírivky.  Preverený a energeticky výkonný systém s mikroprocesorom zaisťuje nepretržitú kontrolu všetkých funkcií vírivky. Vďaka svojmu dokonalému programu je schopný zaistiť teplotu vody s presnosťou na 0,5 °C.
 13. Power Pro – ide o patentovanú technológiu pre činnosť trysiek. To je zabezpečené špeciálne skonštruovaným čerpadlom, ktoré sa vyznačuje veľkou kapacitou a výkonom.
 14. Gravitačný odtok je situovaný v blízkosti úpätia vírivky. Je určený na jednoduché a dôkladné odvodnenie vírivky – to sa vykonáva pri zimnej odstávke.
 15. Tri Fusion System – využitie originálneho procesu, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre vzdušný priemysel, je zárukou tej najsilnejšej a najodolnejšej škrupiny na trhu. Pri tomto procese dochádza k vrstveniu akrylátu, vinylesterovej parotesnej zábrany a živicovej zložky.

Trvanlivý syntetický panel ochraňuje vířivku před UV paprsky a zdůrazňuje její přírodní krásu.

Farba vane
albistone barva platinova
65 - Platinum
albistone barva deser sand
70 - Desert Sand
albistone barva silver Pearl
84 - Silver Pearl
albistone barva Opal
85 - Opal
albistone barva Slate green
92 - Slate Green
Farba panelov a termokrytu

Farebné prevedenie panelov vírivky:

albistone barva odstien gastan
drevo - odtieň gaštan
albistone barva odstien strieborny
drevo - odtieň strieborný
albistone barva drevo brazilsky teak
drevo - brazilský teak

Farebné prevedenie termokrytov:

albistone barva bordeaux hneda kozienka
bordeaux hnedá koženka
albistone barva wood seda kozenka
silver wood šedá koženka

 

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.