Vírivá vaňa JACUZZI® - Italian Design Range

Vírivé vane JACUZZI®

Moderný taliansky dizajn

Modelová séria víriviek JACUZZI® – ITALIAN DESIGN, ako už sám názov napovedá, je typická svojim nezameniteľným talianskym dizajnom.

Čisté línie a jemnosť vírivých vaní a ich tvarov najviac vyniknú v čisto bielom prevedení vane v kombinácii s dreveným obkladom panelov. Elegancia skutočnej dreviny, jemnosť farebného prevedenia vane a štýlové nerezovo-čierne prevedenie trysiek. Dizajn pulito, povedal by Talian.

City Spa

City Spa

Vaňa City Spa je inšpirovaná pravidlom úspory priestoru. Je ideálna do menších priestorov vďaka kompaktným rozmerom a pravidelnému tvaru.

Viac ›

Flow

Flow

Flow je vírivka, ktorá mení funkčný produkt na symbol luxusného dizajnu. Vaňa nezostane bez povšimnutia v žiadnom modernom interiéri.

Viac ›

Delfi

Delfi

Vírivka Delfi je typická svojim štvorcovým tvarom. Kombinuje dostatok vnútorného priestoru, dizajn a eleganciu. To všetko v minimalistickom pojatí vonkajších rozmerov.

Viac ›

Delfi Pro

Delfi Pro

Overený model Delphi s exkluzívnym vybavením a doplnkami pre maximálne pohodlie a spokojnosť.

Viac ›

Delos

Delos

Jemné tvary, minimalistický dizajn a vysoký výkon – to všetko charakterizuje vírivú vaňu Delos.

Viac ›

Delos Pro

Delos Pro

Kombinácia všetkých výhod vírivky Delos a nadštandardnej výbavy.

Viac ›

Santorini Pro

Santorini Pro

Táto vaňa vám ponúka celý rad doplnkových terapií: aroma-, svetelnú terapiu a funkciu blower, ktorá využíva mikrobublinky. Nové poňatie talianskeho dizajnu.

Viac ›

Unique

Unique

Praktická a „industriálne krásna“ vírivka, ktorú je možné bez problémov umiestniť aj do menej priestranných interiérov a exteriérov.

Viac ›

Profile

Nejde o obyčajnú vírivku. Vírivka Profile v sebe kombinuje výhody a technológiu víriviek s prelivom.

Viac ›
Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.