Vírivá vaňa JACUZZI®

Vírivé vane JACUZZI®

Dlhoročná tradícia vo svete wellness

Spoločnosť JACUZZI® je na trhu víriviek známa predovšetkým svojim rafinovaným dizajnom a nekončiacimi inováciami. JACUZZI® je meno, ktoré predstavuje 50-ročné skúsenosti v oblasti wellness a udáva celkový smer trhu vírivých vaní a hydroterapie. Pre túto spoločnosť je najdôležitejší nielen dizajn a kvalita produktov, ale hlavne vaše zdravie a potešenie z relaxácie vo vírivých vaniach. Aby boli tieto hodnoty naplnené vždy a za každých okolností, spolupracuje vývojové centrum spoločnosti so špičkovými odborníkmi a lekármi.

Každá z vírivých vaní JACUZZI® má prepracovaný systém trysiek, ktorý zaručuje špecifickú starostlivosť pre každú časť vášho tela. Vy sa tak budete cítiť po každom kúpeli vždy oddýchnutý a plný elánu.

Italian Design

Italian Design

Osobité vírivky, v ktorých sa spájajú vyspelé technológie a posledné trendy v dizajne. Široká ponuka dostupná pre každého.

Viac ›

J-200

J-200

Relaxovať a užívať si. Práve týmto heslom sa riadia vane modelovej série J-200. Nájdete tu všetky funkcie a „vychytávky“, ktoré potrebujete na naozaj dokonale uvoľňujúcu masáž.

Viac ›

J-300

J-300

Vírivky série J-300 sú profesionálnym nástrojom na regeneráciu tela. Efektívne, komplexné osvieženie tela a ducha po športe alebo náročnom dni v práci.

Viac ›

J-400

J-400

Posaďte sa do vírivky z tejto série a budete sa cítiť „ako v bavlnke“ už behom chvíľky. Vírivka s audio systémom a LED osvetlením sa postará o to, aby ste sa cítili dobre.

Viac ›

J-500

J-500

Vírivé vane radu J - 500 sú krásne a účinné zároveň. Užite si ich originálny vzhľad, ktorý je inšpirovaný štruktúrou luxusných tkaných textílií, a najlepší systém trysiek, ktorým momentálne Jacuzzi® disponuje. Navyše vďaka revolučnému plnofarebnému dotykovému displeju pre vás bude ovládanie vane hračkou.

Viac ›

Experience

Experience

Séria doslova vystihujúca slovo wellness – najvyspelejšie technológie, výkon bez kompromisov a harmonický vzhľad. Sú vhodné na komerčné účely.

Viac ›
Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.