Domáci wellness

Wellness

Vitajte vo svete relaxácie

Doba je rýchla a stresu je veľa. Aj preto neustále hľadáme nové spôsoby, ako sa odreagovať, zresetovať hlavu a uľaviť boľavému telu. Jedným z najlepších riešení sú vírivé vane. Množstvo lekárskych štúdií zistilo, že práve vo vírivke vďaka hydromasáži uvoľníte stres, zmierni sa napätie svalov a zmiernite tlak na chrbticu. Okrem toho vám teplý kúpeľ vo vírivej vani pomôže urýchliť hojenie poškodeného tkaniva a zároveň vám zlepší krvný obeh.

Chcete urobiť veľký krok pre zdravie, ktorý vás navyše bude baviť? Domáca vírivka je ideálnym riešením. V našej ponuke nájdete vírivky od obľúbených značiek Jacuzzi a Brilix. Ideálnym doplnkom k vírivej vani je sauna a tú pre vás máme tiež. Doprajte si relax po náročnom dni v domácej saune. Vyberte si a potešte svoje telo aj dušu.

Vírivky JACUZZI

Vírivky JACUZZI

Vírivé vane JACUZZI® ponúkajú profesionálnu regeneráciu tela a spájajú v sebe tradíciu, inováciu, dizajn a priaznivé zdravotné účinky.

Viac ›

BRILIX PREMIUM

BRILIX PREMIUM

Vírivky BRILIX PREMIUM® s luxusným dizajnom vedia, čo je to skutočné pohodlie. Sú vybavené tak, aby ste okrem relaxácie v príjemnom teplom kúpeli nemuseli robiť prakticky nič.

Viac ›

Sauna Sasha Mi

Sauna Sasha Mi

K dosiahnutiu toľko potrebného odpočinku po náročnom dni alebo športovom výkone vám pomôžu 3 funkčné zóny. Sauna, turecké kúpele a emočné sprchy sú tou najlepšou kombináciou pre dokonalú relaxáciu.

Viac ›
Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.