VIP referencie

Krainova v plavkách

Simona Krainová

Věnování

Simona Krainová je svetovo známou modelkou, ktorej tvár preslávili tituly takých prestížnych časopisov, ako je americký a francúzsky Elle, Marie Claire, L'Oficiel, Madame Figaro, Biba, Cosmopolitan alebo Maxim. Magazín Stuff ju navyše v roku 2001 uviedol medzi 50 naj sexi ženami sveta. Spolupracovala s fotografmi veľkých mien. Stala sa tvárou kozmetických značiek Biotherm a L'Oreal a predvádzala pre módnych návrhárov ako je Yves Saint Laurent, Thierry Mugler, MAX MARA, Claude Montana či Castelbalzac. Na slovenskom trhu sa stala múzou takých návrhárov ako je Osmany Laffita, Blanka Matragi alebo Beáta Rajská. Svoje nadanie však uplatnila aj ako moderátorka a herečka. Pre moderovanie svojich relácií si ju vybrali napríklad medzinárodné televízie Fashion TV a American entertainment.

 

Ota Jirák se psem

Ota Jirák

Věnování

Ota Jirák je nielen známy komik a zabávač, ale je predovšetkým vynikajúci dabingový herec, a preto jeho hlas nachádza široké uplatnenie v najrôznejších rozprávkach a detských reláciách. Nahovoril, napríklad, postavu mimozemšťana Alfa v rovnomennom americkom rodinnom seriály. Dvadsať rokov je spojený s populárnou postavičkou Hele z detskej relácie Studio Kamarád a jeho neskorších úpravách. Vo filme DOBA ĽADOVÁ na divákov prehovoril ako mamut, daboval taktiež seriál Medvedík Pú. Potom, ako vyštudoval bábkoherectvo, ktorým sa taktiež na začiatku svojej kariéry živil, pôsobil od roku 1980 do roku 1985 v štúdiu GAG Borisa Hybnera. Dvakrát hral v Prozatimním divadle Františka Ringo Čecha, na začiatku 90. rokov hosťoval v Divadle Semafor a od roku 2003 je v angažmán v Mestskom divadle v Mladej Boleslavi.

 

Tomáš Popperle v dresu

Tomáš Pöpperle

Věnování

Tomáš Pöpperle začínal ako malý chlapec najprv s futbalom. Až postupom času sa presunul na ľad a postavil sa do hokejovej bránky. Vo svojej kariére bránil hokejové bránky tímov z NHL, KHL aj českej extraligy alebo reprezentácie. V súčasnosti hrá za HC Sparta Praha.

 

Tatana Kovarikova u bazenu

Taťána Kovaříková

Věnování

Taťána Kovaříková je popredná česká módna návrhárka, ktorá má od roku 1995 svoju vlastnú značku TATIANA. Jej modely zahŕňajú nielen oblečenie na denné nosenie, ale aj večerné róby a svadobné šaty. Medzi jej zákazníčky patrí napríklad Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Hana Zagorová a mnoho ďalších. Navyše sa podieľala aj na divadelných hrách alebo televíznej a filmovej tvorbe ako kostýmová výtvarníčka.

 

Hejdovi u bazénu od společnosti ALBIXON

Zorka a Míra Hejdovi

Míra Hejda je známy rozhlasový a televízny moderátor. Niekoľko rokov úspešne moderuje na rádiu Kiss Proton, spolupracuje s TV Óčko, kam dodáva vlastnú reláciu "Limuzína s Mírou Hejdou", kde sa mu za tri roky vystriedalo viac ako 150 českých a slovenských osobností. S jeho ženou Zorkou ho môžete vídať každý týždeň vo Raňajkách s Novou. Je tvárou značky Reporter, produkuje reláciu o testovaní áut Autocentral a poznať ho môžete aj ako moderátora relácie Vyvolení Noví hrdinovia z roku 2007 na TV Prima.

Zorka Hejdová je známa predovšetkým ako moderátorka Raňajky s Novou a Superstar. Počuť ju však môžete aj na Európe 2 v reláciách Maxximum muziky a Víkendovej rannej show. Okrem toho je tiež tvárou značky Reporter, venuje sa modelingu a často moderuje súkromné i firemné akcie.

 

Bogner

Pavilón BOGNER

Kúpili u nás:

Atypické zastrešenia

Špindlerův Mlýn patrí medzi najobľúbenejšie horské strediská Českej republiky. Jeho krásy si môžete vychutnávať nielen s lyžami či turistickými topánkami na nohách, ale taktiež so šálkou kávy v ruke za každého počasia a v ktoromkoľvek ročnom období. To vám umožní atypické zastrešenie vonkajšej terasy pavilónu BOGNER. V pavilóne BOGNER je možné navštíviť prostredie príjemnej kaviarne, kde len s ťažkosťami odoláte lahodnej káve s čerstvou tortou, či pizzerii, kde vám ponúknu pizzu z tých najlepších surovín, alebo predajňu s lyžiarskym a módnym oblečením, v ktorej v letných mesiacoch môžete nakúpiť značkové oblečenie za outletové ceny.

Zastrešenie sa montovalo v decembri 2009 pred návštevou prezidenta V. Klausa a vtedajšieho predsedu vlády Jana Fischera v lyžiarskom stredisku. Pod uvedeným zastrešením došlo k neformálnej schôdzke týchto najvyšších predstaviteľov štátu.

Zastrešenie je riešené ako 4-modulové zastrešenie s možnosťou parkovania všetkých modulov mimo priestoru letnej terasy. Spôsob zastrešenia terasy umožňuje jej celoročné využitie na odpočinkové posedenie bez vplyvu klimatických podmienok. V zimnom období je pod zastrešením regulovaná teplota pomocou plynového mobilného vykurovania. Na uvedenom zastrešení bolo použité originálne technické riešenie systému umiestnenia pojazdu na stene domu pri jednotlivých segmentoch zastrešenia oproti obvyklým spôsobom. Povrchová úprava konštrukcie bola vyhotovená v imitácii dreva. Boli použité nosné profily s rozmerom 70 x 50 mm.

 

Daniel Kolář u bazénu Albixon

Daniel Kolář

Věnování

Profesia: futbalista

Daniel Kolář sa narodil 27. októbra 1985 a s futbalom začal v SK Roztoky, odkiaľ v roku 1997 odišiel do pražskej Sparty. V sezóne 2006/07 sa stal členom základnej jedenástky Sparty a podieľal sa na zisku titulu v Gambrinus lige. V roku 2014 taktiež zvíťazil v českej ankete Futbalista roku v kategórii Talent roku.

Na konci septembra 2008 prestúpil do západočeského klubu FC Viktoria Plzeň, kde sa podieľal na zisku štyroch titulov, pohára i superpohára. V úvode sezóny 2016/2017 sa tento reprezentačný stredopoliar rozhodol zmeniť pôsobisko a zamieril do tureckého Gaziantepspor, kde si vyskúšal svoje prvé zahraničné angažmán.

 

Rodina Zápotočných u bazénu ALBIXON

Tomáš Zápotočný

Věnování

Profesia: futbalista

Tomáš Zápotočný sa narodil 13. 9. 1980 v Příbrami, kde taktiež začal svoju kariéru profesionálneho futbalistu. Výraznejších úspechov sa ale dočkal až v drese Slovanu Liberec, ktorý ako kapitán doviedol k majstrovskému titulu. Za sebou má taktiež zahraničný angažmán v Udinese, Besiktasi a Bursaspore. Po niekoľkých rokoch v zahraničí sa vrátil späť do Čiech, kde obliekol dres pražskej Sparty a následne Příbrami. V sezóne 2016/2017 prestúpil do druholigového Baníka Ostrava.

 

Patrasová a Slováček u bazénu ALBIXON

Dagmar Patrasová a Felix Slováček

Věnování

Profesia: herečka a muzikant

Dagmar Patrasová známa medzi deťmi predovšetkým ako Dáda sa narodila do umeleckej rodiny. V priebehu štúdia na konzervatóriu bola na základe konkurzu prijatá Jiřím Suchým do divadla Semafor do stáleho angažmán, kde pôsobila 17 rokov. V osemdesiatych rokoch natočila album Pasu, pasu, písničky a to urobilo z herečky speváčku pesničiek pre deti a týmto smerom sa začala uberať celá jej ďalšia umelecká cesta. Moderovala vysielanie Štúdio Kamarát, neskôr Kuřátka alebo Kouzelnou školku. S Dádou sa neodmysliteľne spája dážďovka Júlia. V súčasnej dobe vydáva vlastný časopis DÁDA, moderuje svoju reláciu na ČT s názvom Raníček s Dádou a hrá autorské predstavenia pre deti po celej Českej republike.

Felix Slováček, absolvent kroměřížskeho konzervatória a Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, predstavuje na českej hudobnej scéne špičku medzi hráčmi na klarinet a saxofón. Do jeho stáleho repertoáru patria diela z oblasti klasickej hudby, ako aj džezu a popu. Ako sólový hráč získal už mnoho cien na medzinárodných súťažiach. Svoju hudobnú mnohostrannosť vždy preukazoval taktiež ako skladateľ a od roku 1983 ako šéfdirigent Big Bandu Felixe Slováčka. Bol členom mnohých orchestrov ako napr. Orchestra Karla Vlacha a vystupoval s radom ďalších. Pravidelne sa objavoval taktiež v programoch stálice českého popu Karla Gotta. Na svojom konte má Felix Slováček viac než 500 nahraných titulov a takmer dva milióny predaných zvukových nosičov.

Josef Dvořák jako vodník u svého bazénu ALBIXON

Josef Dvořák

Věnování

Kúpil u nás:

Zastrešenie Klasik

Profesia: herec

Josef Dvořák začínal v ochotníckom divadle v Kadani, odkiaľ sa dostal do ústeckého Kladivadla, kde slávil prvé úspechy. V roku 1972 vstúpil do pražského Semaforu, kde patril v rokoch 1972 - 1990 k popredným členom súboru. Už v Semafore sa okolo výrazného komika formovala skupina hercov, z ktorých v roku 1990 vznikla Divadelní společnost Josefa Dvořáka.

Zo stoviek televíznych úloh patria medzi najznámejšie tie v seriáloch: Nemocnica na okraji mesta, Rozpaky kuchaře Svatopluka, Byli jednou dva písaři, Arabela, Návštevníci či Hospoda. Vo filme hral napríklad v Jáchyme, hoď ho do stroje (1974). Preslávil sa postavami vodníkov a všeobecne tvorbou pre deti. Spoločne s Jitkou Molavcovou, Pavlem Zedníčkem, Štěpánkou Haničincovou a ďalšími hercami vytváral sériu relácií Malý televízny kabaret (1977-1990). Taktiež prepožičal svoj hlas niekoľkým večerníčkom, ako je napr. Maxipes Fík alebo Bob a Bobek.

 

Tomáš Poštulka a jeho zastřešení od společnosti ALBIXON

Tomáš Poštulka

Věnování

Profesia: futbalista

Tomáš Poštulka je bývalý profesionálny český futbalista, brankár. Hral dlhé roky v prvoligovom AC Sparta Praha, ale neskôr hlavne v Teplicích. Svoju prvoligovú kariéru ukončil vo Viktorii Plzeň. So Spartou zažil tie najlepšie majstrovské roky. Bol členom reprezentačnej „21“ a neskôr i v seniorskej reprezentácie. Na záver kariéry chytal za druholigovú Čáslav (2010). V súčasnej dobe pôsobí ako tréner brankárov.

 

David Prachař

David Prachař

Věnování

Kúpil u nás:

Zastrešenie Klasik

Profesia: herec

David Prachař sa narodil do hereckej rodiny, čo predurčilo jeho ďalšie smerovanie. V roku 1982 vyštudoval herectvo na pražskej DAMU a dostal angažmán v divadle S. K. Neumanna (dnešné Divadlo pod Palmovkou). Postupne hral v niekoľkých divadlách a v roku 2002 sa stal členom činohry Národného divadla. Získal ceny Alfréda Radoka za postavu Hamleta a za postavu Fausta. Daboval herca Michaela Shanksa (Daniel Jackson) v seriáli Hviezdna brána. V roku 2000 získal cenu Františka Filipovského za dabing filmu Život je krásny. Rovnako získal cenu Thálie (2007) za mimoriadny mužský herecký výkon a to za úlohu v monodráme Novecento (Magické piano), ktorú uvádza pražské Divadlo Viola.

V dnešnej dobe ho môžeme vídať nielen v Národnom divadle, ale aj napr. v Divadle v Dlouhé. V roku 2006 vystupoval v seriály Ordinace v růžové zahradě. V poslednej dobe sme ho mohli vidieť vo filme Ať žijí rytíři! nebo v kriminálnom seriáli Expozitura. Jeho syn, Jakub Prachař, je rovnako herec, moderátor a muzikant.

 

Tomáš Krejčíř

Tomáš Krejčíř

Věnování

Profesia: herec, moderátor

Tomáš Krejčíř je český herec, moderátor a teraz predovšetkým podnikateľ. Vyštudoval DAMU a ďalej vystupoval v Ústí nad Labem na scéne Činoherného klubu. Po nejakej dobe sa zameral na prácu v televízii, konkrétne v TV Prima. Po natočení prvej série Rodinná pouta prešiel do TV Nova, kde dostal úlohu v seriály Ordinace v růžové zahradě ako Roman Kříž. Mohli sme ho vidieť ale aj v seriáloch Arrowsmith, Náhrdelník alebo Ulice. Dnes moderuje spolu so Zorou Kepkovou Snídani s Novou a pravidelne sa objavuje i na Frekvenci 1.

Tomáš Krejčíř je taktiež spolumajiteľom firmy TOP ESTETIC centrum estetickej a očnej medicíny s.r.o. Praha. Top Esthetic centrum je špecialistom v odbore estetickej a plastickej chirurgie. V odbore patrí medzi profesionálov, ktorých cieľom je mladší, ale pritom prirodzený vzhľad klientov.

 

Viktor Ujčík u bazénu ALBIXON

Viktor Ujčík

Věnování

Profesia: hokejista

Viktor Ujčík je český profesionálny hokejista hrajúci v súčasnosti Extraligu ľadového hokeja za tím HC Vítkovice. Nastupuje na pozíciu útočníka. V priebehu svojej profesionálnej kariéry hral za tímy napr. HC Slavia Praha, HC Oceláři Třinec či HC Sparta Praha. V rokoch 2004 – 2007 hral vo Fínsku za Kärpät Oulu. Viktor Ujčík, ktorý svojho času vytvoril elitnú formáciu po boku Vladimíra Růžičky a Iva Proroka, odohral za reprezentáciu celkom 165 majstrovských zápasov, v ktorých svojim súperom nastrieľal dohromady 55 gólov. Tento útočník nezmazateľne patrí k zlatej generácii 90 rokov českej reprezentácie.

 

Josef Beránek

Josef Beránek

Věnování

Profesia: hokejista

Josef Beránek je bývalý český profesionálny hokejista. Nastupoval na pozíciu útočníka. V súčasnosti je druhým asistentom trénera Vladimíra Růžičky v mužstve HC Slavia Praha. Má za sebou takmer dvadsaťročnú kariéru vo vrcholovom hokeji, ktorú strávil striedavo v českej extralige (HC Chemopetrol Litvínov, HC Vsetín, HC Slavia Praha) a v severoamerickej NHL (Edmonton Oilers, Philadelphia Flyers, Vancouver Canucks, Pittsburgh Penguins). Od roku 2001 je kľúčovým hráčom pražskej Slavie, ktorú okrem iného doviedol ako kapitán k ligovému titulu. Do NHL vkĺzol 6. októbra 1991 proti Los Angeles Kings a hneď si pripísal prvý gól i asistenciu. V roku 1998 bol členom zlatého tímu na ZOH v Nagane.

Agáta Hanychová a bazén ALBIXON

Agáta Hanychová

Věnování

Profesia: modelka

Agáta Hanychová je nielen svetoznámou a úspešnou modelkou, ale taktiež moderátorkou, herečkou a fotografkou. Táto talentovaná, kreatívna žena vyštudovala odbory fotografia, produkcia, réžia, kamera na SOŠ umenia a manažmentu v Prahe.

Ako modelka a vicemiss ČR 2005 spolupracuje s celým radom vychýrených módnych návrhárov, ako sú Natalli Ruden, Taiza, Kabo-Styl Brno, Magic Helen, J. Tauchmanová. Agáta fotila po celom svete, ale medzi najzaujímavejšie miesta patrí asi jej práca v Miláne, Kórei, na Miami a Kube.

Fotografka Agáta publikuje svoje práce v časopisoch Vlasta, Tina, Story alebo napríklad Rytmus života.

I jej herecká kariéra je veľmi rozmanitá a má na svojom konte celý rad úspechov a hereckých úloh. Agáta stvárnila hlavnú úlohu vo filme Crash road. Ďalej účinkovala vo filmoch a televíznych seriáloch, medzi ktoré patrí napríklad: Zapomenuté světlo, Ošklivka Katka, Trapasy alebo seriál Ulice. Postavila sa ale aj na dosky, ktoré znamenajú svet, a to v Divadle Palace v predstavení „Kachna na pomerančích“.

Agáta pôsobí aj v charitatívnej činnosti. Je tlačovou hovorkyňou nadácie Prosaz venujúcej sa starším vozíčkarom. Zároveň sa ako prvá modelka nechala vydražiť na charitatívne účely v internetovej aukcii v prospech nadácie Blesk „Srdce dětem“.

 

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.