Štandardné tvary bazénov

Bazény

Najlepšie urobíte, ak tvar bazénu prispôsobíte vašim priestorovým možnostiam. Je hlúposť snažiť sa na pozemok s rozlohou 60 m2 vtesnať bazén s plochou 55 m2. V prvom rade si určte vhodnú veľkosť – ak chcete používať bazén dvaja, je zbytočné vybrať si ten najväčší v ponuke. Veľkosť prispôsobte pozemku aj počtu osôb, ktoré ho bude využívať. Vybrať si vhodný tvar bazénu je potom už iba na vašom estetickom cítení. V našej ponuke nájdete štandardné tvary od kruhových cez oválne až po obdĺžnikové. Máte záujem o atypický bazén? Radi vyhovieme vašim predstavám a vyrobíme vám bazén na mieru.

 

Technické obmedzenia

Technické obmedzeniaPri výrobe individuálneho tvaru bazéna sme obmedzení dvoma hľadiskami. Najmenší možný polomer zaoblenia plášťa predstavuje 50 cm pre bazény z materiálu s hrúbkou 5 a 6 mm, prípadne 150 cm pre bazény z materiálu s hrúbkou 8 mm. Šikmá lagúna navyše nesmie presahovať cez šírku bazéna.

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.