Kontaktujte nás na

Kontakty

Vodná 23, 949 01 Nitra
E: albixon@albixon.sk

Otváracie hodiny
Po: 8:00 - 16:30
Ut: 8:00 - 16:30
St: 8:00 - 16:30
Št: 8:00 - 16:30
Pia: 8:00 - 16:30
So: po dohode
Ne: po dohode

 

 

Mapa kontaktov

Slovenská mapka

Bazénové centrá

Adresa Kontakty Otváracia doba
Vodná 23, 949 01 Nitra M: 0905 560 143,
E: nitra@albixon.sk
Po: 7:00 - 15:30
Ut: 7:00 - 15:30
St: 7:00 - 15:30
Št: 7:00 - 15:30
Pia: 7:00 - 15:30
So: po dohode
Ne: po dohode

Poznámka: po 15:30, po dohode

Jerichova 1, 917 01 Trnava M: 0907 898 165,
E: trnava@albixon.sk
Po: po dohode
Ut: po dohode
St: po dohode
Št: po dohode
Pia: po dohode
So: po dohode
Ne: po dohode

Pobočky

Adresa Kontakty Otváracia doba
OC STYLA, Studená 4B, 821 04 Bratislava M: 0905 560 143,
E: bratislava@albixon.sk
Po: po dohode
Ut: po dohode
St: po dohode
Št: po dohode
Pia: po dohode
So: po dohode
Ne: po dohode
Bratislavská 571, 911 05 Trenčín M: 0907 898 165,
E: trencin@albixon.sk
Po: 10:00 - 18:00
Ut: 10:00 - 18:00
St: 10:00 - 18:00
Št: 10:00 - 18:00
Pia: 10:00 - 18:00
So: po dohode
Ne: po dohode

Poznámka: po 18:00, po dohode

Regionálne zastúpenie - Západné Slovensko

Regionálne zastúpenie Kontakty
Pezinok E: pezinok@albixon.sk
Komárno E: komarno@albixon.sk
Prievidza E: prievidza@albixon.sk
Levice E: levice@albixon.sk
Nové Zámky E: novezamky@albixon.sk
Malacky E: malacky@albixon.sk
Dunajská Streda E: dunajskastreda@albixon.sk
Galanta E: galanta@albixon.sk
Senica E: senica@albixon.sk
Piešťany E: piestany@albixon.sk

Servisné strediská

Servisné strediská Kontakt Otváracie hodiny
Nitra E: servis@albixon.sk PO - PIA: 8:00 - 16:30
Košice E: servis@albixon.sk PO - PIA: 8:00 - 16:30

INFORMAČNÁ LINKA SERVISU: +421 908 055 513

Realizácie na kľúč

T: +421 948 333 100

Výdajné miesta

Bazénový špecialista
Vodná 23
949 01 Nitra

T: +421 948 333 100
E: info@bazenovyspecialista.sk
W: www.bazenovyspecialista.sk

Regionálne zastúpenie - Stredné Slovensko

Regionálne zastúpenie Kontakty
Banská Bystrica E: banskabystrica@albixon.sk
Brezno E: brezno@albixon.sk
Zvolen E: zvolen@albixon.sk
Martin E: martin@albixon.sk
Ružomberok E: ruzomberok@albixon.sk
Lučenec E: lucenec@albixon.sk
Žilina E: zilina@albixon.sk

Regionálne zastúpenie - Východné Slovensko

Regionálne zastúpenie Kontakty
Košice E: kosice@albixon.sk
Svidník E: svidnik@albixon.sk
Rožňava E: roznava@albixon.sk
Poprad E: poprad@albixon.sk
Humenné E: humenne@albixon.sk
Michalovce E: michalovce@albixon.sk
Prešov E: presov@albixon.sk

Kontakty

Meno:
Priezvisko:
E-mail:
Telefón:
Mám záujem o:
Správa:
Súhlasím so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely:

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.


Meno:
Priezvisko:
E-mail:
Telefón:
Mám záujem o:
Pobočka:
Správa:
Súhlasím so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely:

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.


Meno:
Priezvisko:
E-mail:
Telefón:
Mám záujem o:
Pobočka:
Správa:
Súhlasím so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely:

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.


Meno:
Priezvisko:
E-mail:
Telefón:
Mám záujem o:
Pobočka:
Správa:
Súhlasím so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely:

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.


Meno:
Priezvisko:
E-mail:
Telefón:
Mám záujem o:
Pobočka:
Správa:
Súhlasím so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely:

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.

Na úvod

Kontakty

BAZÉNY SK, s. r. o., Vodná 23, 949 01 Nitra
E-mail: albixon@albixon.sk

Pobočky

  •  Bazénové centrá
  •  Pobočky
  •  Regionálne zastúpenie
  •  Servisné strediská

Copyright © 1998 - 2019 BAZÉNY SK s.r.o.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x