Veľtrh CONECO 2013

14. 4. 2013

Po ročnej odmlke sme sa v dňoch 9. - 13. 4. 2013 zúčastnili veľtrhu CONECO v Bratislave, ktorý je najväčším a najvýznamnejším stavebným veľtrhom na Slovensku. Na ploche 40 000 m2 sa predstavilo 452 vystavovateľov z 11 krajín. Stánok ALBIXON sa nachádzal v hale A1 venovanej práve bazénom, zastrešeniam a ďalším produktom vhodným na záhradu. Návštevníci si mali možnosť prezrieť vírivé vane, prelivový bazén s nízkym zastrešením Casablanca Infinity Carbon Edition, ďalej infrasaunu, úplne nové solárne sprchy a samozrejme aj nevyhnutné bazénové príslušenstvo. Záujemcom o naše produkty sa venovali skutoční špecialisti, ktorí ich vďaka vystaveným exponátom mohli predviesť v reálnej prevádzke. Svoj kútik tu mala aj prášková lakovňa, ktorá prezentovala hneď niekoľko možností povrchovej úpravy lakovaním a dekorovanie povrchov vrátane špeciálnych 3D dekorov.

Na stánok sme náležite upozornili pripraveným zábavným programom - barmanskou show, ktorá sa pre veľký záujem divákov opakovala až 3x za deň. Záujemcovia, ktorí sa u nás zaregistrovali písomne alebo u našich hostesiek elektronicky pomocou multimediálnych tabletov, získali ako odmenu drink zdarma. Stánok neustále priťahoval pozornosť médií, fotografov a odbornej verejnosti, ktorí vystavenú expozíciu a informácie obchodníkov použili napríklad pre tlačené články, fotodokumentáciu a predovšetkým pre živý vstup TV Markíza. Video si môžete pozrieť tu. Celá expozícia bola ladená do čistého, bieleho designu, na ktorom skvele vynikali vystavené produkty a zaujala odbornú porotu natoľko, že sme získali ocenenie Zlatý Leonardo za najkreatívnejšiu stánok veľtrhu. Toto ocenenie je dôkazom, že sme naozaj špecialisti č.1.

Dívky na veletrhu bazénu v Bratislavě Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 1 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 2 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 3 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 4 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 5 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 6 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 7 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 8 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 9 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 10 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 11 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 12 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 13 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 14 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 15 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 16 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 17 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 18 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 19 Veletrh Coneco v Bratislave a ALBIXON 20

 

Zpět

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.