ALBIXON na najvýznamnejšom veľtrhu v Barcelone

21. 10. 2013

ALBIXON už po niekoľkýkrát vystavoval na najvýznamnejšom bazenárskom veľtrhu, ktorým je prestížny Salon Piscina v Barcelone. Na ploche historicky najväčšieho stánku ALBIXON s rozlohou 324 m2 sme vystavovali 6 inovovaných zastrešení v reálnej veľkosti, luxusný  prelivový bazén ALBISTONE a top príslušenstvo BRILIX. Prezentovali sme tiež najväčšiu práškovú lakovňu ALBIXON.

Medzi najhorúcejšie novinky, kladne hodnotené zákazníkmi i konkurenciou, patril elektroposuv zastrešenia SUNDRIVE, zastrešenie terasy, atypické zastrešenie QUATRO a prelivový bazén ALBISTONE .

Počas 4 dní veľtrhu sme sa stretli s viac ako 300 partnermi zo 42 krajín, čo pomôže ešte väčšej expanzii značky ALBIXON!

Nižšie nájdete exkluzívne zábery zo stánku ALBIXON.

ALBIXON nanejvyznamnejsom veletrhu v BarceloneALBIXON nanejvyznamnejsom veletrhu v Barcelone 1ALBIXON nanejvyznamnejsom veletrhu v Barcelone 2ALBIXON nanejvyznamnejsom veletrhu v Barcelone 3ALBIXON nanejvyznamnejsom veletrhu v Barcelone 4

Zpět

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.