Novinky a články

Novinky

19. 12. 2018

Zmena názvu spoločnosti

dovoľujeme si Vám oznámiť, že s účinnosťou odo dňa 12.12.2018 sa mení názov spoločnosti ALBIXON SK, s.r.o. na BAZÉNY SK, s.r.o.. Cieľom tejto zmeny je ešte viac akcentovať v názve spoločnosti na naše primárne zameranie, a to výroba a montáž bazénov a bazénových zastrešení. Naďalej však zostávame verní filozofii a produktom značky ...

31. 3. 2015

Nezvyčajný plavec

V bazéne môžete objaviť veľa nepozvaných hostí. Jeden z našich zákazníkov nám poslal fotky netradičného návštevníka bazéna - divoké prasa. Jeho plavecké umenie však zanechalo na bazéne neprehliadnuteľné stopy.

25. 11. 2014

Lyonský veľtrh Piscine GLOBAL sme si naozaj užili

Ďalšia z radu výstav sa konala v Lyone vo Francúzsku. Sme pyšní, že sme mohli mať stánok na tak prestížnom veľtrhu, ako je Piscine GLOBAL. Vidieť  toho bolo naozaj veľa. Niekoľko typov zastrešení, luxusný prelivový bazén s unikátnou prelivovou hranou, ďalej expozícia príslušenstva BRILIX a exkluzívnych samolepiek SPASS UNTER WASSER. Návštevnosť bola veľká a tak sa tešíme opäť na stretnutie na ďalšej výstave.

30. 10. 2014

ALBIXON na prestížnom bazénovom veľtrhu INTERBAD v Stuttgarte

ALBIXON sa tento rok znovu zúčastnil prestížneho bazénového veľtrhu INTERBAD v Stuttgarte.

28. 10. 2013

ALBIXON na najväčšom veľtrhu v Kolíne nad Rýnom

ALBIXON nadviazal na úspech veľtrhu v Barcelone a zúčastnil sa aj najväčšej medzinárodnej bazénovej výstave Aquanale 2013 v Kolíne nad Rýnom. Ako jediný z vystavovateľov mal ALBIXON dva stánky s celkovou rozlohou 348 m2, najväčšie zo stredoeurópskych spoločností.

další novinky ›

Články

8. 4. 2019

Ionizátory, bezchlórová úprava vody

Vodu vo vašom bazéne môžete ľahko udržať krásne čistú a zdravotne nezávadnú aj s minimálnym množstvom bazénovej chémie. Stačí len zapnúť ionizátor, ktorý sa spoľahlivo postará o zničenie baktérií i rias a pomôže vám aj v boji s ostatnými nečistotami. A to všetko úplne ekologicky a bez použitia chlóru!

7. 3. 2019

Originálne hračky do bazéna? Urobte deťom radost

Premýšľate nad darčekom, ktorým zaručene potešíte svoje deti? Ak im chcete spríjemniť letné šantenie v bazéne, stavte na kvalitné nafukovacie hračky do vody a originálne vodné samolepky, ktoré použijú aj na záhrade alebo vo vani..

1. 3. 2019

Aqua fitness: Účinné cvičenie, ktoré vás bude baviť a vyformuje vám postavu!

Ak ste doteraz hľadali zábavnú a efektívnu aktivitu, ktorou by ste si vytvarovali telo snov, už viac nemusíte. Zacvičte si niekoľkokrát týždenne aqua fitnes v pohodlí vášho bazéna a spoznajte na vlastnej koži jeho úžasné benefity..

22. 2. 2019

Plánujete bazén? Máme 4 dôvody, prečo naň myslieť už v zime!

Ak milujete teplo a leto práve kvôli nekonečnému kúpaniu, domáci bazén je pre vás dokonalým riešením! Nenechajte sa obmedzovať kúpaliskami alebo aquaparkami a zriaďte si na záhrade vlastný bazén. Jediné, na čo musíte myslieť, je jeho včasná realizácia, aby ste sezónu stihli.

15. 2. 2019

Ako vybrať bazénové čerpadlo a ako predĺžiť jeho životnosť?

Bazénové čerpadlo poháňa vodu v potrubnom systéme bazéna, na jej prefiltrovanie zas slúži filtračná nádoba s pieskom. Spolu tvoria bazénovú filtráciu, ktorá sa stará o to, aby bola voda po celú sezónu čo najčistejšia. A to je zbožné prianie všetkých majiteľov bazénov, súhlasíte?

další články ›

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.