Novinky a články

Novinky

19. 12. 2018

Zmena názvu spoločnosti

dovoľujeme si Vám oznámiť, že s účinnosťou odo dňa 12.12.2018 sa mení názov spoločnosti ALBIXON SK, s.r.o. na BAZÉNY SK, s.r.o.. Cieľom tejto zmeny je ešte viac akcentovať v názve spoločnosti na naše primárne zameranie, a to výroba a montáž bazénov a bazénových zastrešení. Naďalej však zostávame verní filozofii a produktom značky ...

31. 3. 2015

Nezvyčajný plavec

V bazéne môžete objaviť veľa nepozvaných hostí. Jeden z našich zákazníkov nám poslal fotky netradičného návštevníka bazéna - divoké prasa. Jeho plavecké umenie však zanechalo na bazéne neprehliadnuteľné stopy.

25. 11. 2014

Lyonský veľtrh Piscine GLOBAL sme si naozaj užili

Ďalšia z radu výstav sa konala v Lyone vo Francúzsku. Sme pyšní, že sme mohli mať stánok na tak prestížnom veľtrhu, ako je Piscine GLOBAL. Vidieť  toho bolo naozaj veľa. Niekoľko typov zastrešení, luxusný prelivový bazén s unikátnou prelivovou hranou, ďalej expozícia príslušenstva BRILIX a exkluzívnych samolepiek SPASS UNTER WASSER. Návštevnosť bola veľká a tak sa tešíme opäť na stretnutie na ďalšej výstave.

30. 10. 2014

ALBIXON na prestížnom bazénovom veľtrhu INTERBAD v Stuttgarte

ALBIXON sa tento rok znovu zúčastnil prestížneho bazénového veľtrhu INTERBAD v Stuttgarte.

28. 10. 2013

ALBIXON na najväčšom veľtrhu v Kolíne nad Rýnom

ALBIXON nadviazal na úspech veľtrhu v Barcelone a zúčastnil sa aj najväčšej medzinárodnej bazénovej výstave Aquanale 2013 v Kolíne nad Rýnom. Ako jediný z vystavovateľov mal ALBIXON dva stánky s celkovou rozlohou 348 m2, najväčšie zo stredoeurópskych spoločností.

další novinky ›

Články

6. 5. 2019

Zahájenie kúpacej sezóny vo vašej záhrade

Tiež sa už neviete dočkať leta? So začatím kúpacej sezóny vo vlastnom bazéne však čakať nemusíte. Vďaka solárnym panelom či tepelnému čerpadlu a kvalitnému zastrešeniu sa môžete kúpať v príjemne teplej vode už v apríli a užívať si tak letné bazénové radovánky väčšinu roka!

6. 5. 2019

Jarné sprevádzkovanie a odzimovanie bazéna

Skôr ako si začnete užívať vodné radovánky vo vlastnom bazéne, musíte ho dôkladne vyčistiť a uviesť do prevádzky všetky technológie. Poradíme vám, ako túto úlohu zvládnuť čo najefektívnejšie.

6. 5. 2019

Hry do bazéna: 5 tipov, ako si užiť leto plné zábavy

Bazén je tým najlepším letným ihriskom pre všetky deti od batoliat až po zdatných plavcov. Inšpirujte sa našimi tipmi na jednoduché hry a zábavné súťaže, ktorými svojim deťom spestríte ich najobľúbenejšie obdobie v roku - kúpaciu sezónu v bazéne!

8. 4. 2019

Ionizátory, bezchlórová úprava vody

Vodu vo vašom bazéne môžete ľahko udržať krásne čistú a zdravotne nezávadnú aj s minimálnym množstvom bazénovej chémie. Stačí len zapnúť ionizátor, ktorý sa spoľahlivo postará o zničenie baktérií i rias a pomôže vám aj v boji s ostatnými nečistotami. A to všetko úplne ekologicky a bez použitia chlóru!

31. 3. 2019

So stavbou bazéna nečakajte!

Rozhodli ste sa postaviť na dvore bazén? Tak šup-šup vybrať si ten správny typ, inak vám neostane voľný termín na realizáciu stavby. Aj vy si už toto leto     môžete užívať kúpanie vo vlastnom záhradnom bazéne.

další články ›

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.