Novinky a články

Novinky

31. 3. 2015

Nezvyčajný plavec

V bazéne môžete objaviť veľa nepozvaných hostí. Jeden z našich zákazníkov nám poslal fotky netradičného návštevníka bazéna - divoké prasa. Jeho plavecké umenie však zanechalo na bazéne neprehliadnuteľné stopy.

25. 11. 2014

Lyonský veľtrh Piscine GLOBAL sme si naozaj užili

Ďalšia z radu výstav sa konala v Lyone vo Francúzsku. Sme pyšní, že sme mohli mať stánok na tak prestížnom veľtrhu, ako je Piscine GLOBAL. Vidieť  toho bolo naozaj veľa. Niekoľko typov zastrešení, luxusný prelivový bazén s unikátnou prelivovou hranou, ďalej expozícia príslušenstva BRILIX a exkluzívnych samolepiek SPASS UNTER WASSER. Návštevnosť bola veľká a tak sa tešíme opäť na stretnutie na ďalšej výstave.

30. 10. 2014

ALBIXON na prestížnom bazénovom veľtrhu INTERBAD v Stuttgarte

ALBIXON sa tento rok znovu zúčastnil prestížneho bazénového veľtrhu INTERBAD v Stuttgarte.

28. 10. 2013

ALBIXON na najväčšom veľtrhu v Kolíne nad Rýnom

ALBIXON nadviazal na úspech veľtrhu v Barcelone a zúčastnil sa aj najväčšej medzinárodnej bazénovej výstave Aquanale 2013 v Kolíne nad Rýnom. Ako jediný z vystavovateľov mal ALBIXON dva stánky s celkovou rozlohou 348 m2, najväčšie zo stredoeurópskych spoločností.

21. 10. 2013

ALBIXON na najvýznamnejšom veľtrhu v Barcelone

ALBIXON už po niekoľkýkrát vystavoval na najvýznamnejšom bazenárskom veľtrhu, ktorým je prestížny Salon Piscina v Barcelone. Na ploche historicky najväčšieho stánku ALBIXON s rozlohou 324 m2 sme vystavovali 6 inovovaných zastrešení v reálnej veľkosti, luxusný  prelivový bazén ALBISTONE a top príslušenstvo BRILIX. Prezentovali sme tiež najväčšiu práškovú lakovňu ALBIXON.

další novinky ›

Články

15. 10. 2018

UV lampa: šetrnejšia bazénová voda bez zápachu

Priezračne čistá voda bez zápachu dezinfekčných prostriedkov? Finančne nenáročným riešením je UV lampa.

7. 5. 2018

Jarná príprava pre váš bazén – Ako na bazénovú vodu?

Ošetrite a pripravte bazénovú vodu na novú sezónu. Aké pH by mala obsahovať? Ako je to s chlórom, meďou a čistiacimi technológiami? Bazénoví profesionáli od spoločnosti Albixon pripravili postup, vďaka ktorému ošetríte vodu vo vašom bazéne bez problémov, rýchlo a jednoducho. Kliknite na albixon.sk.

24. 9. 2018

Na čo si dať pozor pri zazimovaní bazéna

Ak plánujete zazimovanie bazéna, určite sa vám zíde kompletný návod. V tomto článku nájdete súhrn praktických rád a tipov, ako správne zabezpečiť bazén na zimu.

1. 10. 2018

Zvieratá v bazéne – áno, či nie?

Záleží skôr na vašom postoji k psovi. Pokiaľ s ním zdieľate domácnosť a spí s vami v posteli, nie je potrebné si s tým robiť starosti. Ani v prípade psíka žijúceho vonku by to nemal byť problém. Na rozdiel od malých detí, pes sa vám do bazéna nevyciká. Navyše, bazénová voda je pravidelne filtrovaná a chemicky ošetrovaná , čiže žiadne riziko nehrozí.

6. 6. 2017

Ako vyčistiť bazén

S narastajúcim počtom vysokých letných horúčav sa už nejedna domácnosť rozhodla pre bazén. Ak patríte medzi začiatočníkov a máte starosti s tým, ako prevádzku svojho bazéna odštartovať po dlhšom čas, prinášame vám pár tipov nielen na čistenie bazéna po zime, ale tiež na jeho pravidelnú údržbu, aby ste sa z neho mohli tešiť čo najdlhšie.

další články ›

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.