Novinky a články

Novinky

19. 12. 2018

Zmena názvu spoločnosti

dovoľujeme si Vám oznámiť, že s účinnosťou odo dňa 12.12.2018 sa mení názov spoločnosti ALBIXON SK, s.r.o. na BAZÉNY SK, s.r.o.. Cieľom tejto zmeny je ešte viac akcentovať v názve spoločnosti na naše primárne zameranie, a to výroba a montáž bazénov a bazénových zastrešení. Naďalej však zostávame verní filozofii a produktom značky ...

31. 3. 2015

Nezvyčajný plavec

V bazéne môžete objaviť veľa nepozvaných hostí. Jeden z našich zákazníkov nám poslal fotky netradičného návštevníka bazéna - divoké prasa. Jeho plavecké umenie však zanechalo na bazéne neprehliadnuteľné stopy.

25. 11. 2014

Lyonský veľtrh Piscine GLOBAL sme si naozaj užili

Ďalšia z radu výstav sa konala v Lyone vo Francúzsku. Sme pyšní, že sme mohli mať stánok na tak prestížnom veľtrhu, ako je Piscine GLOBAL. Vidieť  toho bolo naozaj veľa. Niekoľko typov zastrešení, luxusný prelivový bazén s unikátnou prelivovou hranou, ďalej expozícia príslušenstva BRILIX a exkluzívnych samolepiek SPASS UNTER WASSER. Návštevnosť bola veľká a tak sa tešíme opäť na stretnutie na ďalšej výstave.

30. 10. 2014

ALBIXON na prestížnom bazénovom veľtrhu INTERBAD v Stuttgarte

ALBIXON sa tento rok znovu zúčastnil prestížneho bazénového veľtrhu INTERBAD v Stuttgarte.

28. 10. 2013

ALBIXON na najväčšom veľtrhu v Kolíne nad Rýnom

ALBIXON nadviazal na úspech veľtrhu v Barcelone a zúčastnil sa aj najväčšej medzinárodnej bazénovej výstave Aquanale 2013 v Kolíne nad Rýnom. Ako jediný z vystavovateľov mal ALBIXON dva stánky s celkovou rozlohou 348 m2, najväčšie zo stredoeurópskych spoločností.

další novinky ›

Články

15. 2. 2019

Ako vybrať bazénové čerpadlo a ako predĺžiť jeho životnosť?

Bazénové čerpadlo poháňa vodu v potrubnom systéme bazéna, na jej prefiltrovanie zas slúži filtračná nádoba s pieskom. Spolu tvoria bazénovú filtráciu, ktorá sa stará o to, aby bola voda po celú sezónu čo najčistejšia. A to je zbožné prianie všetkých majiteľov bazénov, súhlasíte?

30. 1. 2019

Osvetlenie bazéna: Ako ho vybrať?

Láka vás predstava domáceho kúpania počas dlhých letných večerov a nocí? S vhodne zvoleným osvetlením si môžete váš bazén bez problémov užívať aj po zotmení. To však nie je všetko! Pomocou farebných efektov si v ňom dokážete vytvoriť tú správnu atmosféru pre zábavnú párty s priateľmi alebo večernú romantiku vo dvojici. A to už stojí za zamyslenie, čo poviete?

6. 2. 2019

3 dôvody, prečo si kúpiť bazénový set

Máte v pláne vybudovať si bazén iba so základným technologickým príslušenstvom a ďalšie vybavenie dokupovať a zhotovovať postupne? Výhodnejším variantom je kúpa bazénového setu. Ten vám ušetrí peniaze, čas i veľa starostí. Tiež vám umožní ihneď využívať celý potenciál vášho bazéna, čo je doslova ideálne riešenie.

22. 1. 2019

Užite si zábavu, plávanie i relaxáciu s protiprúdom

Využite potenciál vášho bazéna naplno a premeňte ho behom chvíľky na zábavnú atrakciu pre deti, plaveckú dráhu alebo relaxačnú zónu – a to všetko jediným stiskom tlačidla na bazénovom protiprúde.

18. 1. 2019

Ako zvoliť ideálne schodisko do vášho bazéna

Schody do bazéna nie sú len praktické, ale môžu byť aj krásnym doplnkom. Viete, aké schodisko je ideálne do vášho bazéna? Nie? To vám vysvetlíme v tomto článku.

další články ›

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.