Novinky a články

Novinky

31. 3. 2015

Nezvyčajný plavec

V bazéne môžete objaviť veľa nepozvaných hostí. Jeden z našich zákazníkov nám poslal fotky netradičného návštevníka bazéna - divoké prasa. Jeho plavecké umenie však zanechalo na bazéne neprehliadnuteľné stopy.

25. 11. 2014

Lyonský veľtrh Piscine GLOBAL sme si naozaj užili

Ďalšia z radu výstav sa konala v Lyone vo Francúzsku. Sme pyšní, že sme mohli mať stánok na tak prestížnom veľtrhu, ako je Piscine GLOBAL. Vidieť  toho bolo naozaj veľa. Niekoľko typov zastrešení, luxusný prelivový bazén s unikátnou prelivovou hranou, ďalej expozícia príslušenstva BRILIX a exkluzívnych samolepiek SPASS UNTER WASSER. Návštevnosť bola veľká a tak sa tešíme opäť na stretnutie na ďalšej výstave.

30. 10. 2014

ALBIXON na prestížnom bazénovom veľtrhu INTERBAD v Stuttgarte

ALBIXON sa tento rok znovu zúčastnil prestížneho bazénového veľtrhu INTERBAD v Stuttgarte.

28. 10. 2013

ALBIXON na najväčšom veľtrhu v Kolíne nad Rýnom

ALBIXON nadviazal na úspech veľtrhu v Barcelone a zúčastnil sa aj najväčšej medzinárodnej bazénovej výstave Aquanale 2013 v Kolíne nad Rýnom. Ako jediný z vystavovateľov mal ALBIXON dva stánky s celkovou rozlohou 348 m2, najväčšie zo stredoeurópskych spoločností.

21. 10. 2013

ALBIXON na najvýznamnejšom veľtrhu v Barcelone

ALBIXON už po niekoľkýkrát vystavoval na najvýznamnejšom bazenárskom veľtrhu, ktorým je prestížny Salon Piscina v Barcelone. Na ploche historicky najväčšieho stánku ALBIXON s rozlohou 324 m2 sme vystavovali 6 inovovaných zastrešení v reálnej veľkosti, luxusný  prelivový bazén ALBISTONE a top príslušenstvo BRILIX. Prezentovali sme tiež najväčšiu práškovú lakovňu ALBIXON.

další novinky ›

Články

26. 11. 2018

Slaná voda v bazéne: skúste a budete prekvapení

Stále viac ľudí dáva prednosť slanej úprave bazénovej vody pred chlórovou chémiou. Prečo? Existuje niekoľko dobrých dôvodov. Slaná voda nedráždi oči ani pokožku, má mierne antiseptické účinky a oproti klasickej bazénovej chémii vás vyjde o dosť lacnejšie.

19. 11. 2018

Kúpanie v tehotenstve, kúpanie bábätka v bazéne | Albixon a.s.

Počas horúceho leta neexistuje nič lepšie než osviežujúca voda vo vlastnom bazéne. Po kúpaní túžime všetci, vrátane mamičiek.

12. 11. 2018

Starostlivosť o vodu v bazéne: Na čo treba myslieť?

Bazén nie je len o kúpaní, mimoriadne dôležitá je aj starostlivosť o vodu. Aby bolo kúpanie osviežujúce a zdraviu prospešné, musíme sa o vodu príkladne starať.

7. 11. 2018

Eliminácia rizík pri prevádzke bazéna: Viete, na čo si treba dať pozor?

Bazén prináša more radostí, no aj povinností. Jednou z tých najdôležitejších je bezpečnosť. Je to práve spoľahlivosť, ktorá hrá podstatnú úlohu pri vodných radovánkach. Náš bazén by mal byť bezpečný pre nás a našich blízkych v každom smere. Na čo si teda dať pozor a prečo?

29. 10. 2018

Eliminácia rizík spojených s výstavbou bazéna

Najlepšou cestou ako eliminovať riziká spojené so stavbou a užívaním bazéna je venovať sa im v predstihu. Docielite tým to, že mnoho rizík minimalizujete ešte vo fáze projektu, čo so sebou nesie časovú i finančnú úsporu. Najjednoduchšou cestou k ich rozpoznaniu je klasická tabuľka rizík.

další články ›

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.