Novinky a články

Novinky

31. 3. 2015

Nezvyčajný plavec

V bazéne môžete objaviť veľa nepozvaných hostí. Jeden z našich zákazníkov nám poslal fotky netradičného návštevníka bazéna - divoké prasa. Jeho plavecké umenie však zanechalo na bazéne neprehliadnuteľné stopy.

25. 11. 2014

Lyonský veľtrh Piscine GLOBAL sme si naozaj užili

Ďalšia z radu výstav sa konala v Lyone vo Francúzsku. Sme pyšní, že sme mohli mať stánok na tak prestížnom veľtrhu, ako je Piscine GLOBAL. Vidieť  toho bolo naozaj veľa. Niekoľko typov zastrešení, luxusný prelivový bazén s unikátnou prelivovou hranou, ďalej expozícia príslušenstva BRILIX a exkluzívnych samolepiek SPASS UNTER WASSER. Návštevnosť bola veľká a tak sa tešíme opäť na stretnutie na ďalšej výstave.

30. 10. 2014

ALBIXON na prestížnom bazénovom veľtrhu INTERBAD v Stuttgarte

ALBIXON sa tento rok znovu zúčastnil prestížneho bazénového veľtrhu INTERBAD v Stuttgarte.

28. 10. 2013

ALBIXON na najväčšom veľtrhu v Kolíne nad Rýnom

ALBIXON nadviazal na úspech veľtrhu v Barcelone a zúčastnil sa aj najväčšej medzinárodnej bazénovej výstave Aquanale 2013 v Kolíne nad Rýnom. Ako jediný z vystavovateľov mal ALBIXON dva stánky s celkovou rozlohou 348 m2, najväčšie zo stredoeurópskych spoločností.

21. 10. 2013

ALBIXON na najvýznamnejšom veľtrhu v Barcelone

ALBIXON už po niekoľkýkrát vystavoval na najvýznamnejšom bazenárskom veľtrhu, ktorým je prestížny Salon Piscina v Barcelone. Na ploche historicky najväčšieho stánku ALBIXON s rozlohou 324 m2 sme vystavovali 6 inovovaných zastrešení v reálnej veľkosti, luxusný  prelivový bazén ALBISTONE a top príslušenstvo BRILIX. Prezentovali sme tiež najväčšiu práškovú lakovňu ALBIXON.

další novinky ›

Články

6. 6. 2018

Solárna sprcha so slnečným ohrevom - ekologický zdroj teplej úžitkovej vody s využitím slnečného žiarenia

Túžite po teplej vode počas kúpacej sezóny? Žiaden problém. Riešením je solárna sprcha. Tá vám dokáže vykúzliť záhradné osvieženie aj v prípade, že nevlastníte bazén. Verte, že v horúcich letných dňoch je solárna sprcha dokonalým zážitkom!

7. 5. 2018

Zastrešenie od ALBIXON: Najlepší spôsob, ako sa postarať o váš bazén

Zastrešte svoj bazén s Albixonom. Udržujte vodu teplú a čistú, zabráňte pádom do bazéna a ušetrite na energiách. Bazénoví špecialisti vám vyrobia zastrešenie na mieru! Skúsenosti, dlhoročná prax, najlepšie ceny bazénov na trhu. Navštívte albixon.sk a pozrite si pestrú ponuku bazénov a príslušenstva.

7. 5. 2018

Wellness centrum v pohodlí vášho domova: Stavte na vírivky od ALBIXON!

Ste vyčerpaní a bez energie? Oddýchnite si v pohodlí domova s vírivkou od spoločnosti Albixon. Vírivé vane pomáhajú nabrať nové sily, zlepšujú krvný obeh, detoxikujú organizmus a poskytujú masáž na tej najlepšej úrovni. Ušetrite na wellness centrách, oddychujte doma! Kvalitné vírivky nájdete na albixon.sk

6. 6. 2017

Domáce vírivky prospievajú každému

Nie je nič lepšie, ako si užiť wellness z pohodlia domova. Ocenia to všetci tí, ktorým sa za oddychom nechce nikam cestovať alebo si ho jednoducho nedokážu užiť, keď sa okolo nich zdržiavajú neznámi ľudia. Vírivka, ktorú môžete mať doma aj vy, vám zmení život.

6. 6. 2017

Ako vyčistiť bazén

S narastajúcim počtom vysokých letných horúčav sa už nejedna domácnosť rozhodla pre bazén. Ak patríte medzi začiatočníkov a máte starosti s tým, ako prevádzku svojho bazéna odštartovať po dlhšom čas, prinášame vám pár tipov nielen na čistenie bazéna po zime, ale tiež na jeho pravidelnú údržbu, aby ste sa z neho mohli tešiť čo najdlhšie.

další články ›

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.