Prášková lakovňa

Hľadáte kvalitnú práškovú lakovňu? Prášková lakovňa ALBIXON ponúka tie najlepšie služby. Pri práci používame tie najmodernejšie technológie a prístroje, takže výsledok je vždy perfektný! Súčasťou lakovne je od roku 2006 aj linka DECORAL®, ktorá umožňuje dodať kovom jedinečný a dizajnovo náročný vzhľad. V dnešnej dobe sú obľúbené dekory dreva, vďaka ktorým bude vyzerať vaše zastrešenie ako vyrobené z borovice, brestu či orechu. Okrem rôznych dekorov dreva však nájdete v ponuke taktiež dekory imitujúce karbón, meď, žulu, mramor, kvapky dažďa a mnoho ďalších. Vašej fantázii sa skrátka medze nekladú.

www.PRASKOVALAKOVNA.cz

Lakovna
Práškové lakovanie
Vzornik lakovánie

Čo ale vlastne znamená to práškové lakovanie?

Práškové lakovanie, známe aj pod názvom komaxit, využíva najmodernejšie technológie pre nanášanie farebných práškových plastov. K tomu dochádza za pomoci automatickej chemickej predúpravy, automatického alebo ručného striekacieho boxu a vypaľovacej pece. V našom prípade vám na lakovanie jednotlivých dielov ponúkame unikátne rozmery vypaľovacej pece s veľkosťou 9 x 2,4 x 0,6 m (dĺžka x výška x šírka).

K dokonalému splynutiu práškovej farby a povrchu lakovaného materiálu dochádza za príspevku elektrostatického a tribostatického nabíjania častíc, zatiaľ čo je lakovaný predmet uzemnený. Táto technológia zaisťuje vytvorenie dostatočne silnej, pravidelnej a kompaktnej vrstvy farebného prášku na povrchu lakovaného predmetu. Po finálnom vypálení sa z práškového plastu stáva celistvá vrstva laku. Lakované diely potom balíme do strečovej fólie alebo špeciálneho rukáva a prekladáme bublinkovou fóliou, ktorá zaručuje ochranu práškového laku pri prevoze.

 

Linka DECORAL
Decoral

Technológia povrchovej úpravy DECORAL® zaistí nezameniteľný vzhľad lakovaného povrchu. Tento výsledný dizajnový efekt docielime nanesením špeciálnej práškovej farby a následnou sublimáciou atramentu z transférovej fólie, do ktorej je takto lakovaný predmet umiestnený. Táto fólia prenáša danú dekoráciu ako drevo, žula, mramor či iné atypické vzory. Možnostiam výtvarného riešenia tak nie sú prakticky stanovené žiadne medze. Linka DECORAL® sa vyznačuje maximálnou kvalitou s absolútnou presnosťou vytvárať imaginatívne, abstraktné trojrozmerné obrazy.

 

Predaj farieb
Prodej fareb

Naša spoločnosť je výhradným zástupcom spoločnosti NEOKEM SA a jedným z predajcov spoločnosti GI Color S.R.L. pre predaj práškových farieb. Ide o popredných európskych výrobcov s vysokou kvalitou výrobkov a širokou paletou odtieňov farieb – jednak klasických, podľa vzorkovníka RAL, ako aj veľkého počtu metalických odtieňov. Tieto spoločnosti stále pracujú na vývoji nových technológií a postupov pri výrobe a sú držiteľmi osvedčenia Qualicoat.

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.