Kariéra

AKTUÁLNE VOĽNÉ POZÍCIE

Teraz neobsadzujeme žiadne voľné pozície.
V prípade záujmu sa nám môžete nahlásiť do databázy uchádzačov o zamestnanie.

Kontakt:

Kariéra

Vízia spoločnosti ALBIXON je vymeniť európske prvenstvo výrobcu bazénov a zastrešení za svetové. Podieľajte sa aj vy na jej uskutočnení!

Našimi hodnotami sú profesionalita, stabilita, zodpovednosť a dôveryhodnosť.

Naši zamestnanci sú základným kameňom nášho úspechu. Spoločnosť ALBIXON a.s. neustále hľadá nových, motivovaných a vysoko kvalifikovaných zamestnancov, ktorí budú pre spoločnosť prínosom a pomôžu nám udržať maximálne výkony.

Čo vám môžeme ponúknuť:

  • Dlhoročnú firemnú tradíciu
  • Zázemie stabilnej českej spoločnosti s celosvetovou pôsobnosťou
  • Rôznorodú a zaujímavú prácu
  • Možnosť zúročiť doterajšie skúsenosti
  • Osobný rozvoj a rast
  • Profesný postup a uplatnenie v úspešnej spoločnosti
  • Podiel na rozvoji spoločnosti
  • Zaškolenie prostredníctvom skúsených spolupracovníkov z tímu
  • Spoluprácu v rámci všetkých úsekov a celej spoločnosti
  • Atraktívny program zamestnaneckých výhod (napr. príspevok na stravovanie, 5 týždňov dovolenky, dôchodkové pripoistenie, pružná pracovná doba a ďalšie)

Výberové konanie prebieha nasledujúcim spôsobom:

Náš tím je pripravený zoznámiť vás priamo v našich priestoroch so všetkým, čo predstavuje práca v našej spoločnosti. Bude nám potešením vás na vlastné oči presvedčiť o tom, že máme čo ponúknuť každému, kto chce pracovať pre najväčšieho výrobcu bazénov a zastrešení v Európe.

Výběrové řízení probíhá následujícím způsobem:

Vyplnenie dotazníka uchádzača o zamestnanie: pred samotným výberovým konaním Vás požiadame o vyplnenie podrobného dotazníka uchádzača o zamestnanie. Náležite vyplnené odpovede nám pomôžu urobiť si lepšiu predstavu o Vašej osobe a urýchlime tým postup v samotnom výberovom konaní.

1. kolo výberového konania: v 1. kole sa uchádzač stretáva s personálnym manažérom, ktorý ho zoznámi so spoločnosťou, spôsobom vykonávania práce, produktmi, projektmi a podrobnosťami v súvislosti s náplňou práce na danej pozícii. Uchádzač bude tiež oboznámený so systémom odmeňovania a hodnotenia. Súčasťou vstupného rozhovoru je aj prezentácia uchádzača, pri ktorej má možnosť predstaviť sa, opísať svoju doterajšiu kariéru, vzdelanie, skúsenosti a pod. V rámci niektorých úvodných kôl na vybrané pozície (napr. IT, obchodníci so znalosťami cudzieho jazyka, účtovníci) môže prebehnúť aj špeciálny test (zameraný napr. na odborné, jazykové, obchodné znalosti). Tento test nám má ukázať, na akej úrovni sa uchádzač v požadovanej oblasti pohybuje. Testy sú pripravené v rozsahu zhruba jednej hodiny. 1. kolo výberového konania trvá obvykle 1 hodinu, maximálne 2 hodiny vrátane prípadného testu.

Pri vybraných pozíciách sa môže, podľa uváženia personálneho manažéra, požadovať vypracovanie prípadovej štúdie.

2. kolo výberového konania: úspešní uchádzači postupujú do 2. kola, ktorého sa zúčastní prípadný priamy nadriadený alebo ďalší spolupracovníci z týmu. Toto kolo býva obvykle aj záverečným kolom. Obsah rozhovoru je obdobný ako v úvodnom kole, je viac zameraný na špecifikácie pozície a podmienky spolupráce.

Pokiaľ uchádzač úspešne absolvuje obe kolá výberového konania, nič už nebraní v začatí spolupráce, podpísaniu pracovnej zmluvy a nástupu do spoločnosti ALBIXON a.s.

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.