Zastrešenie od ALBIXON: Najlepší spôsob, ako sa postarať o váš bazén

7. 5. 2018

Zastrešenie od ALBIXON: Najlepší spôsob, ako sa postarať o váš bazén

Ak chcete zabrániť, aby sa do vášho bazéna dostávali nečistoty a špina, potrebujete udržať vodu v bazéne teplú a chcete ju tiež ochrániť pred nežiaducimi účinkami dažďa, riešením je zastrešenie bazéna.

Zastrešenie bazénu zabráni nečistotám a riziku nebezpečenstva pre deti
Aké funkcie má bazénové zastrešenie?

Je mimoriadne praktické, udržuje vodu vo vašom bazéne čistú, teplú a kvalitnú. To však nie je všetko – zastrešenie bazéna má aj bezpečnostnú funkciu. Zabraňuje neželaným pádom detí ale aj iných rodinných príslušníkov, prípadne domácich miláčikov do nezakrytého bazéna. Pokiaľ bude váš vonkajší bazén zastrešený, nemusíte sa o bezpečnosť vašej rodiny strachovať.

Z čoho sa bazénové zastrešenie vyrába?

Bazénové zastrešenie je vyrobené zo špeciálnej zliatiny hliníka. Tá je ošetrená chemicko – tepelnou úpravou výrobkov z hliníka, lakom alebo drevodekorovaním. Z tejto zliatiny sú vyrobené aj všetky nosné časti a konštrukcie. Výplňou je dutinkový polykarbonát alebo organické sklo, oba materiály fungujú na podobnom princípe ako solárne panely, vďaka čomu udržujú bazénovú vodu v príjemnej teplote.

Prečo si vybrať zastrešenie od firmy ALBIXON?

Ponuka spoločnosti ALBIXON je široká, vďaka čomu si zastrešenie vyberie naozaj každý zákazník. Na výber máte obľúbené zastrešenie typu Klasik, modely Klasik PRO, Casablanca, Casablanca Infinity, Dallas, Monaco či Monaco Future. Ak potrebujete viac informácií, pozrite si našu ponuku bezénového zastrešenia. Na želanie naša spoločnosť vyrobí aj atypické zastrešenie presne pre váš bazén.

Späť

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.