Wellness centrum v pohodlí vášho domova: Stavte na vírivky od ALBIXON!

7. 5. 2018

Wellness centrum v pohodlí vášho domova: Stavte na vírivky od ALBIXON!

Ak sa domov vraciate každý deň unavení a bez energie, mali by ste si dopriať relax, ktorý vás dokonale uvoľní a oddýchnete si. Riešením sú vírivé vane, ktoré vás zbavia stresu a nadopujú energiou.

Vírivá vaňa Brilix
Vírivky ozdravia telo i myseľ

Vírivky majú naozaj nespočetné množstvo zdravotných účinkov. Zbavia vás svalovej únavy, stuhnutého tela, zlepšia metabolizmus aj krvný obeh. Kúpeľ vo vírivej vani posilňuje kardiovaskulárny systém a zrýchľuje vylučovanie cudzorodých látok z tela, preto je ideálny aj na detox organizmu. Nehovoriac o benefitoch pre vašu psychiku – takýto relax dokáže odbúrať všetok nahromadený stres, napätie a záťaž napríklad z práce. Na rozdiel od infrasáun poskytujú vírivky okrem tepla navyše príjemné, intenzívne a hlavne uvoľňujúce masáže.

Nie je vírivka ako vírivka!

V súčasnosti sa vírivky vyrábajú v niekoľkých prevedeniach.Relaxačné vírivé vane sa môžu líšiť napríklad tvarom, veľkosťou, ale aj funkciami, počtom trysiek či objemom vody, ktorý sa však najčastejšie pohybuje v rozmedzí od 1 do 2 m3. Tradične sa vyrábajú vírivky s veľkosťou 1,5 x 2 metre, pričom hĺbka dosahuje zhruba 60 cm. Pre náročnejších zákazníkov sú v ponuke aj vírivky s osvetlením, LED displejom a so schodíkmi a mnohými inými technickými vychytávkami. Veľmi populárnou súčasťou víriviek sú v dnešnej dobe tiež funkcie ako je aromaterapia a chromoterapia. Hľadáte vírivku do domácnosti? Najideálnejšia bude pre vás vírivka pre jednu až štyri osoby.

Ušetrite na wellness centrách, relaxujte doma

Väčšina víriviek je vybavená tryskami, ktoré vám poskytnú úľavu od bolesti tam, kde práve potrebujete. Najčastejšie sú vybavené dvojprúdovou hydromasážnou rotačnou tryskou. K čomu by ste jej účinky mohli prirovnať? Podobajú sa bodovej intenzívnej masáži, ktorá je vhodná najmä pri bolestiach chrbtice. Dokáže výrazne uľaviť od bolesti. Vo vírivej vani si však môžete bez problémov vychutnať aj masáž nôh, chodidiel alebo iných častí tela. Vďaka vírivke sa môžete rozlúčiť s neustálym navštevovaním masážnych salónov a ďalších wellness centier, čo vám ušetrí čas i peniaze.

Späť

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.