Vírivka ponúka dokonalú hydroterapiu

22. 10. 2018

Vírivka ponúka dokonalú hydroterapiu

Často sa nás pýtate, načo je vírivka alebo vírivá vaňa vlastne dobrá. Vírivka ako základný prvok wellness pomôže v dnešnom uponáhľanom svete odbúrať stres a navodí stav psychickej pohody. Mnohí ju považujú za významnú súčasť preventívnej starostlivosti o zdravie.

Ako odborníci s dlhoročnými skúsenosťami vieme, že pri vírivých vaniach s označením whirpool mimoriadne záleží na kvalitnom riešení vane i umiestnení jednotlivých trysiek, preto sa zameriavame na produkty, ktoré tieto náročné požiadavky spĺňajú. Práve v tom je totiž tajomstvo správnej hydroterapie.

Hydroterapia ALBIXON
O čo pri hydroterapii ide?

Alfou a omegou je zmiernenie vnútorného napätia. K nemu dopomôže správna teplota vody a tlaku vo vodných a vzduchových tryskách. Kúpeľ vo vírivke tiež zlepšuje prekrvenie končatín, podporuje látkovú výmenu a blahodarne pôsobí na svaly a kĺby. Rovnako ako je prospešná masáž chrbta, uľaví vám aj masáž dolných končatín.

Bublinky zlepšujú aj hojenie pooperačných jaziev a pôsobia tiež na celulitídu. Vírivá vaňa vám okrem týchto benefitov navodí pocity psychického uvoľnenia, radosti a pohody.

Siahnite po kvalite

Toto radíme zákazníkom ako zlaté pravidlo. Pri výbere vírivky je dôležitý nielen materiál, ale aj tvarovanie vane a umiestnenie trysiek. Čo si budete rozhodne pochvaľovať, sú trysky pre masáž chodidiel, ktorá je nielen príjemná, ale najmä veľmi zdravá.

Chromoterapia

Že vám tento názov nič nehovorí? Tejto liečbe sa zvykne hovoriť aj kolorterapia, luminoterapia alebo fototerapia. Ide o pôsobenie na zdravie človeka pomocou farieb a táto liečba patrí k najstarším na svete, dnes je významnou súčasťou alternatívnej medicíny.

Zásadným prvkom tejto metódy je LED osvetlenie, ktoré sa využíva na relaxáciu, zmiernenie stresu a napätia. Práve vďaka jeho sme do ponuky našich hydromasážnych vaní zaradili varianty so vstavanými LED-kami a podvodnými reflektormi.

Späť

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.