3 dôvody, prečo si kúpiť bazénový set

6. 2. 2019

Kúpa bazénového setu: Tieto 3 dôvody vás presvedčia!

Máte v pláne vybudovať si bazén iba so základným technologickým príslušenstvom a ďalšie vybavenie dokupovať a zhotovovať postupne? Výhodnejším variantom je kúpa bazénového setu. Ten vám ušetrí peniaze, čas i veľa starostí. Tiež vám umožní ihneď využívať celý potenciál vášho bazéna, čo je doslova ideálne riešenie.

Bazénový set Quattro

S bazénovým setom si tak užijete všetky výhody kúpania "vo svojom" už počas prvej sezóny. Bez obáv, či je všetko príslušenstvo kompatibilné a rozmerovo vyhovujúce priestoru technologickej šachty. A hoci to tak na prvý pohľad nevyzerá, pri kúpe bazénového setu neprichádzate o možnosť výberu jeho parametrov alebo typu príslušenstva. Okrem rozmerov a hrúbky stien i dna bazéna si totiž môžete zvoliť tiež konkrétny model jeho zastrešenia a vybrať si zo štyroch typov technologických šácht s príslušenstvom. Svoje domáce kúpalisko si tak môžete zostaviť na mieru rovnako tak, akoby ste kupovali každú jeho časť zvlášť.

A aké konkrétne výhody vám obstaranie bazénového setu prináša?
1. Bazénový set poteší vašu peňaženku

Aj keď je jeho kúpa spojená s vyšším jednorazovým výdavkom, z dlhodobého hľadiska sa vám kúpa bazénového setu jednoznačne oplatí. Suma, ktorú za neho zaplatíte, je totiž výrazne nižšia ako súčet cien jeho jednotlivých komponentov. Bazénové sety sú často v akcii, stačí sledovať ponuku.

2. Stopercentná kompatibilita bazénového zastrešenia aj ďalšieho príslušenstva

Pri bazénovom príslušenstve, ktoré zakúpite s časovým odstupom alebo dokonca od rôznych výrobcov, nemáte istotu, či ho ľahko skombinujete s tým súčasným. Tiež sa ponúka otázka, či sa bude dať jednoducho umiestniť do existujúcej technologickej šachty. Záruku stopercentnej kompatibility vám poskytne len kúpa všetkého vybavenia naraz, najlepšie formou bazénového setu. Obstaranie bazéna s príslušenstvom od rovnakej firmy oceníte hneď niekoľkokrát. Pri drobných opravách či úpravách, počas pravidelného odborného servisu pri zazimovaní bazénu i jeho sprevádzkovaní pred začatím ďalšej sezóny.

Prierez bazénovým setom

3. Všetky práce zvládnete naraz

Pohyb ťažkej techniky, výkopové, stavebné a inštalačné práce, ktoré sú spojené s budovaním bazéna, obmedzia na určitý čas možnosť naplno využívať váš pozemok. Po ich dokončení musíte uviesť záhradu späť do pôvodného stavu výsadbou novej zelene a úpravou terénu v okolí bazéna. Obvykle ide o položenie dlažby a obnovu trávnika. Výhodou bazénového setu je, že všetky stavebné a terénne úpravy sú vykonané naraz a dokončené počas niekoľkých týždňov. Hneď potom môžete začať s okrasnými záhradnými prácami. Po vybudovaní bazéna už viac nemusíte rozkopávať a následne upravovať jeho okolie, napríklad pri neskoršej inštalácii protiprúdu. Všetko budete mať hotové hneď na začiatku.

Užite si nový bazén - hneď teraz!

Chcete si užívať vysnívané domáce plávanie a oddych pri novom bazéne čo najskôr? Nestrácajte čas dokupovaním potrebného príslušenstva ani jeho postupnou montážou, spojenou s terénnymi úpravami a následnými prácami na záhrade pri obnove bazénového okolia. Po jednorazovej inštalácii kompletného bazénového setu si môžete prvé kúpanie vo vlastnom bazéne užiť naozaj bezstarostne. Vďaka zastrešeniu, protiprúdu a ďalšiemu príslušenstvu, budete totiž využívať váš bazén na maximum od samého začiatku.

Späť

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.