Ozvláštnite svoj bazén masážnymi doplnkami!

30. 5. 2018

Ozvláštnite svoj bazén masážnymi doplnkami!

Váš bazén môžete využívať aj na iné aktivity ako len na kúpanie! Vedeli ste, že z neho môžete mať aj súkromné wellness a masážne centrum? Môžu za to skvelé masážne trysky, ktoré vás dokážu vymasírovať a zregenerovať na maximum. Zaslúžený a vytúžený relax si vďaka nim môžete užiť priamo v pohodlí domova.

Bazénové príslušenstvo – masážne doplnky
Uvoľnite sa hydromasážou

Jej benefity sú nespočetné. Najmä však dokáže skvelo uvoľniť svaly, podporuje krvný obeh a zmierňuje bolesť tela. Blahodarné trysky môžete namontovať do stien bazéna, no rovnako tak do dna, preto sa nemusíte obávať, že by nejaká časť vášho tela ostala nevymasírovaná. Trysky púšťajú vodu v rôznych tlakoch, preto môžete zvoliť rôzne typy hydromasáže a užiť si relax presne podľa svojich predstáv. Obľúbené sú aj vodné lúče, vodopády a vodné clony, ktoré v bazéne docielite vďaka „chrličom“. Bývajú napojené na čerpadlo a obvykle sú umiestnené priamo v bazéne alebo nad ním. Podobne ako trysky, aj chrliče môžete využiť ako masážny prostriedok. Pri oboch typoch môžete regulovať množstvo vody či výšku dopadajúceho prúdu. Mierny prúd vám skvelo pomasíruje krčnú chrbticu, intenzívny prúd dokáže skvelo uvoľniť a vymasírovať celý chrbát. Nasmerujte ho na tú časť tela, ktorú potrebujete, je to len na vás.

Užite si v bazéne wellness i zábavu!

Relaxačné lavice znamenajú dokonalý oddych v bazéne. Nie sú najlacnejšie, no sú mimoriadne populárne. Prahnete po zábave? Ak máte deti a disponujete väčším bazénom, vyskúšajte rôzne kĺzačky, skákacie dosky, kaskády, vodné hríby či dáždniky. Túžite po luxuse? Ten vám hravo zabezpečia vodopády, ktoré možno opäť ľahko využiť k masážnym účelom, podobne ako vodné lehátka. Tieto perličkové lôžka sú vybavené prúdovými systémami, z ktorých vystupujú bubliny. Všetky spomínané doplnky sú vyrábané z nerezovej ocele, vďaka čomu je zaručená ich kvalita a odolnosť voči korózii.

Ušetrite na wellness centrách, relaxujte doma

Väčšina víriviek je vybavená tryskami, ktoré vám poskytnú úľavu od bolesti tam, kde práve potrebujete. Najčastejšie sú vybavené dvojprúdovou hydromasážnou rotačnou tryskou. K čomu by ste jej účinky mohli prirovnať? Podobajú sa bodovej intenzívnej masáži, ktorá je vhodná najmä pri bolestiach chrbtice. Dokáže výrazne uľaviť od bolesti. Vo vírivej vani si však môžete bez problémov vychutnať aj masáž nôh, chodidiel alebo iných častí tela. Vďaka vírivke sa môžete rozlúčiť s neustálym navštevovaním masážnych salónov a ďalších wellness centier, čo vám ušetrí čas i peniaze.

Späť

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.