Originálne hračky do bazéna? Urobte deťom radost

7. 3. 2019

Urobte deťom radosť originálnymi hračkami do bazéna

Premýšľate nad darčekom, ktorým zaručene potešíte svoje deti? Ak im chcete spríjemniť letné šantenie v bazéne, stavte na kvalitné nafukovacie hračky do vody a originálne vodné samolepky, ktoré použijú aj na záhrade alebo vo vani..

Hračky do bazéna deti zabavia aj naučia plávať

Skvelá kondička? Skúste vodný fitnes

Je dôležité, aby hračka do vody zaujala svojou farebnosťou a prevedením, je však potrebné dbať aj na materiál, z ktorého je vyrobená. Mal by byť predovšetkým dostatočne pevný, takisto aj stopercentne zdravotne nezávadný, a to aj v prípade, že vyberáte hračky pre staršie deti.

Zaplávajte si so žralokom alebo s dinosaurom

Vo svete detskej fantázie sa bazén ľahko premení na oceán plný žralokov alebo jazero, v ktorom loví ryby dinosaurus. Podporte detské hry farebnými nafukovacími hračkami, vďaka ktorým si deti okrem vodných zvierat môžu zaplávať aj so psíkom alebo chameleónom. Veselými hračkami ľahko prilákate do vody aj najmenšie deti, ktoré budú s radosťou skúmať, ako nafukovacie zvieratko na chvíľu potopiť alebo kam vďaka ich špliechaniu dopláva.

Podporte najmenších (ne)plavcov

Deti sa najlepšie naučia plávať, keď sa počas výučby cítia dobre a bezpečne. Prostredie vlastného bazéna je na prvé plavecké pokusy ako stvorené! Navlečte ratolestiam pestrofarebné rukávniky s motívmi obľúbených detských animovaných hrdinov alebo podporte ich plavecké začiatky kolesami v tvare zvieratiek. Plavecký výcvik môžete ukončiť zaslúženým odpočinkom na nafukovacom lehátku, z ktorého sa však môže pri detských hrách v okamihu stať aj ponorka, plachetnica alebo pirátska loď!

Premeňte váš bazén na more plné prekvapení

Všetky deti milujú nálepky! Len si predstavte, aké nadšenie vyvolajú unikátne samolepky, ktoré si môžu deti priamo pod vodou nalepiť na steny bazéna či jeho dno! Nemusíte mať obavy, že sa bleskurýchle zničia, sú vyrobené z pevného materiálu, odolného proti mechanickému poškodeniu. Deťom tak nič nebráni potápať sa na dno bazéna za pirátskym pokladom alebo pri plávaní pozdĺž stien mávať rybám a ďalším morským tvorom. Bazénové samolepky môžu poslúžiť aj ako skvelá motivácia pre začínajúcich plavcov. Tým môžete dať za úlohu doplávať ku zvolenému zvieratku alebo sa naopak nejakému obrázku vyhnúť. Vďaka kvalitnému materiálu a premyslenej technológii sa nemusíte obávať, že ich farebnosť negatívne ovplyvní bazénová chémia, nehrozí ani to, že sa časom začnú odlepovať.

Zábava vo vode aj na súši

S kvalitnými nafukovacími hračkami sa deti môžu hrať aj mimo bazén. Počas prestávok medzi vyčíňaním v bazéne sa tak nafukovacia bránka na vodné pólo môže ľahko premeniť na bránku futbalovú a s nafukovacími zvieratkami sa môžu zahrať na schovávačku. Doprajte deťom priestor na objavovanie všetkých možností zábavy, ktorú im nafukovacie hračky ponúkajú vo vode i na súši. Tou najlepšou odmenou vám bude príjemne strávený spoločný čas - a ich spokojný úsmev.

Späť

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.