Kvalitný bazén? Stavte na ALBIXON!

3. 9. 2018

Kvalitný bazén? Stavte na ALBIXON!

Máte radi plávanie, no nebaví vás chodiť na verejné kúpaliská alebo kryté bazény? Ak vám vadí množstvo ľudí a vysoké ceny, je čas zamyslieť sa nad vlastným bazénom. Ak máte záhradu alebo nevyužité miesto v dome, neváhajte ani chvíľu.

Bazény a všetko potrebné príslušenstvo nájdete pod jednou strechou

ALBIXON ponúka vonkajšie a interiérové bazény spoločne so všetkými technológiami a príslušenstvom. Nájdete tu bazény skimmerové, bazény s prelivovou hranou alebo bazény vyrábané z materiálu Albistone. Tieto samonosné bazény možno nechať buď čiastočne nad terénom, alebo ich úplne zapustiť do zeme. Nie je problém zaobstarať si tiež ALBIXON bazénové zastrešenie, ktoré by malo byť neoddeliteľnou súčasťou každého bazénu. U nás si môžete objednať aj rekonštrukciu alebo vypláštenie bazénov ťažkou fóliou.

Kvalitní bazén? Stavte na ALBIXON

Kúpte si kvalitný bazén, ktorý vám vydrží niekoľko rokov!

Kvalitní bazén? Stavte s ALBIXON

Pokiaľ si zaobstaráte vysnívaný bazén práve od spoločnosti ALBIXON, určite nebudete ľutovať. Týmto rozhodnutím urobíte radosť sebe i rodine, rovnako tak budete mať istotu, že nekupujete mačku vo vreci, ale kvalitne a profesionálne vyrobený tovar. ALBIXON je dlhoročným priamym výrobcom bazénov, ktorého výrobky si obľúbili zákazníci po celom svete. Na albixon.sk nájdete bazény rôznych tvarov a rozmerov s vysokou životnosťou, rovnako tak doplnky pre údržbu vody a najrôznejšie technológie pre jej bezchemickú úpravu. ALBIXON poskytuje tiež široký výber bazénového príslušenstva – filtre, vysávače či čerpadlá od spoľahlivých svetových výrobcov. Máte záujem o podrobnejšie informácie? Kontaktujte nás a nájdete všetko, čo potrebujete vedieť k vášmu nákupu.

Späť

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.