Domáce vírivky prospievajú každému

6. 6. 2017

Domáce vírivky prospievajú každému

Vo vírivke osviežite telo aj ducha

Už viac ako dvetisíc rokov si ľudia vážia neoceniteľné účinky teplej vody kombinované s masážou. Netreba isto pripomínať, že doba je rýchla a máme čo robiť, aby sme sa jej prispôsobili. V práci na nás kladú vysoké nároky a ani doma si nevieme popri bežných činnostiach nájsť čas na oddych. Nik však nedokáže fungovať na sto percent 365 dní v roku. Ak chceme byť v dobrej fyzickej aj duševnej kondícii a naďalej podávať skvelé výkony, mali by sme svojmu telu dopriať zaslúženú regeneráciu. Vo vírivej vani sa vďaka teplej vodnej masáži telo príjemne prehreje a zbaví sa stresu a napätia. Nik netvrdí, že sa stane zázrak, len čo sa vo vani uvelebíme. Všetko chce čas, no najmä našu vôľu zmeniť životný štýl, spomaliť, na chvíľu vypnúť. Účinky hydroterapie sú nespochybniteľné. Relaxácia vo vírivke pri optimálnych nastaveniach prekrví naše končatiny a dochádza aj k lepšej látkovej výmene v organizme. Z tela sa odplavia škodliviny, začne v ňom lepšie prúdiť okysličená krv a dokonca nás jemne pošteklia hormóny šťastia. Vírivé vane s obľubou využívajú napríklad aj športovci po náročných fyzických výkonoch.

Dokonalý dizajn a kvalita vírivých vaní

Zadovážiť si domácu vírivku nemusí byť taká drahá záležitosť, ako je napríklad každý rok vycestovať na dovolenku k moru. Dnešnej dobe vládnu inovácie, a preto máme istotu, že sa pri vírivej vani dočkáme nielen požadovanej kvality, ale aj dokonale prepracovaného dizajnu. Vírivky Brilix nám tento luxus doprajú za veľmi priaznivé ceny. Ide o certifikované výrobky podliehajúce prísnym kontrolám kvality. Pri ťažkostiach s kĺbmi alebo svalmi nie je nič lepšie ako si dopriať liečivý kúpeľ priamo u seba doma. Vírivky Brilix sú však ideálne aj na romantické chvíľky vo dvojici či wellness párty pre našich priateľov. Aj spoločnosť Jacuzzi s viac ako 50-ročnými skúsenosťami vo výrobe vírivých vaní vo svete wellnessu rozprúdila vody. Dôkazom je prepracovaný systém trysiek, ktoré premyslene rozmaznávajú jednotlivé časti tela, aby sme sa po pobyte vo vírivke cítili ako znovuzrodení. Zmiernime svalové napätie a tlak na chrbticu, no dokážeme zároveň aj urýchliť liečbu poškodeného tkaniva. Absolvujte liečivé procedúry priamo u vás doma a ešte sa pri tom aj zabavte so svojou rodinou či priateľmi napríklad pri dobrej hudbe alebo romantikom osvetlení. Vírivé vane sa vyrábajú v rozličných rozmeroch a tvaroch, a tak nie je problém nájsť model vhodný aj pre menšie priestory.

Späť

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.