Bazény z materiálu ALBISTONE® sú najlepšou voľbou

13. 6. 2018

Bazény z materiálu ALBISTONE® sú najlepšou voľbou

Tím technológov ALBIXON v spolupráci s IMG Bohemia, s.r.o. vytvoril špeciálny materiál pre konštrukcie bazénov. A aké sú jeho výhody? Je veľmi odolný, pružný a možno z neho ľahko vyrobiť bazény rozmanitých tvarov. To, že ide o materiál tej najvyššej kvality, dokazujú aj populárne bazény z našej dielne, ktoré robia radosť ich majiteľom už viac ako tri desaťročia.

Bazén z Albistone
Albistone vydrží celé roky

Samonosné bazény z tohto materiálu sú konštruované z dosiek a rolovanej pásoviny. Vďaka ich spájaniu pomocou extrudovaného teplovzdušného zvárania, vzniká nadpriemerná pevnosť spojov. Z toho vyplýva, že vám v žiadnom prípade nehrozí, že by užívaním bazéna došlo k prasknutiu zvarových spojov. Vďaka výstuhám a rebrovaniu po bokoch bazéna je bazén pevný a má nemenný, stály tvar.

Aké sú ďalšie výhody materiálu Albistone?

Albistone sa môže pochváliť vysokou odolnosťou voči znehodnoteniu, a to aj pri veľmi nízkych teplotách. Tento materiál je tiež tepelne odolný, preto je možné ho využívať nepretržite od - 40 ° C až do + 70 ° C. To však nie je všetko, užívateľov teší aj jeho farebná stálosť. Farebné pigmenty, ktoré sa používajú pri výrobe materiálu Albistone, sú totiž vysoko odolné voči vonkajším vplyvom ako UV žiarenie či bazénová chémia. Vyblednutie vášho bazéna? To vám s Albistone rozhodne nehrozí!

Bazén z Albistone
Materiál, ktorý nedegraduje

Albistone je mimoriadne odolný voči ničivému UV žiareniu, preto nedochádza k degradácii materiálu. Jeho životnosť je podstatne vyššia než u ostatných materiálov používaných na výrobu bazénov, na mysli máme najmä bazény z PVC fólie či laminátu. Albistone zaručuje 100% recyklovateľnosť, pri jeho výrobe navyše nevznikajú ani žiadne škodlivé látky. Vďaka tomu je tento materiál zdravotne nezávadný a zodpovedá všetkým predpisom v ČR, SR a dokonca aj normám EÚ a USA. Albistone je jednoducho stávkou na istotu!

Späť

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.