Produktový katalóg

Späť na bazény

Laminátový bazén Galie

Najvhodnejší typ bazéna na miesta s obmedzeným priestorom. Bazén je vybavený širokým pohodlným schodiskom, ktoré ponúka príjemné posedenie a pohodlný vstup do bazéna.

Sme tu pre Vás!

Náš špecialista Vám rád pomôže s výberom.

Kontaktovať
Základné informácie

Rozměry bazénu Galie od společnosti ALBIXON

Vďaka vysokej tuhosti konštrukcie bazéna podporenej nástrekom polyuretánovej peny nie je nutná betonáž bazéna, steny je možné iba obsypať súdržnou zeminou.

Technické špecifikácie

Čo sú laminátové bazény? Z čoho a ako sa vyrábajú?

Ide o monolitické vodné nádrže, ktoré sa vyrábajú bez akéhokoľvek zvárania alebo lepenia. Ich povrch je výnimočne pevný a hladký na dotyk. Obrovskou prednosťou, porovnateľnou so skimmerovými bazénmi ALBISTONE, je tepelná a tvarová stálosť laminátov, odolnosť proti mechanickému poškodeniu, stálofarebnosť a nedochádza ani k strate lesku alebo oxidácii materiálu (ako tomu môže byť pri fóliovom bazéne).

Laminátové bazény sa vyznačujú práve vysokou tuhosťou skeletu a širokým obvodovým límcom, ktorý slúži na ľahšie umiestnenie dlažby, ktorá sa pod neho podsunie. Skelety laminátových bazénov sú ošetrené izolačným nástrekom PUR peny.

Sklolaminátové bazény sa vyznačujú svojou jednoduchou stavebnou pripravenosťou a dokončovacími prácami. Vďaka svojej konštrukcii sa nemusia obmurovávať – odporúčame ale obsypať polosuchým betónom. Rovnako ako skimmerové bazény, ani bazény laminátové nie je nutné na zimu úplne vypúšťať.  

Aké sú povrchy týchto bazénov?

Tieto bazény sa vyznačujú úplne hladkým, pevným povrchom, ktorý je ošetrený UV stabilizačnou vrstvou. Štandardne sa vyrábajú v svetlomodrej farbe. Na prianie klienta je však možné vyrobiť bazén v rôznych farbách a odtieňoch.

Pre náročnejšiu klientelu ponúka tento typ bazénov i možnosť výroby v takzvanom granitovom dekore, ktorý môžeme dodať v rôznych farebných kombináciách.

Izolácia sklolaminátových bazénov.

Na rozdiel od skimmerových alebo fóliových bazénov nie je možné bazény laminátové z bokov izolovať polystyrénovými doskami. Tvar bazénového skeletu toto neumožňuje. Preto sa izolácia vykonáva kompaktným nástrekom nenasiakavej polyuretánovej peny. Tento nástrek zvyšuje odolnosť a pevnosť bazénovej konštrukcie.

Farby
Laminátové bazény barva G01
G01
Laminátové bazény barva G02
G02
Laminátové bazény barva G03
G03
Laminátové bazény barva G04
G04
Laminátové bazény barva G05
G05
Laminátové bazény barva G07
G07
Laminátové bazény barva G10
G10
Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.