Laminátové bazény

Dokonale hladké bazény

Stálica medzi materiálmi na výrobu bazénov, to je laminát. Laminátové bazény sa pýšia nielen vynikajúcou životnosťou po desiatky rokov, ale taktiež elegantným dizajnom. Sú totiž vyrábané ako monolitický kus a ich povrch tak nie je narušený žiadnymi spojmi. Nespornou výhodou laminátového bazénu je taktiež široký límec, ktorý umožňuje jednoduché „podsunutie“ dlažby.

Výhody:

  • dokonale pevné a hladké bazény vyrobené ako monolitický kus bez akýchkoľvek špár
  • materiál, ktorý neoxiduje, nekrehne, je tepelne a tvarovo stály a veľmi odolný proti mechanickému poškodeniu
  • výber zaujímavých farieb bazéna

 

Troja

Troja

Bazén má vstavanú šachtu na technológiu, ktorá je dômyselne ukrytá ako trójske vojsko. Obdĺžnikový tvar bazéna veľkých rozmerov.

Rozmery: 8,00 x 3,90 x 1,50 m

Viac ›

Zakynthos

Zakynthos

Obdĺžnikový rodinný bazén s obojstranným schodiskom v rohoch, aby ste mali vstup do vody rovnako pohodlný ako pri modrom Egejskom mori.

Rozmery: 7,80 x 3,70 x 1,50 m

Viac ›

Rhodos

Rhodos

Prineste si ostrov slnka k sebe domov. Stredne veľký bazén s príjemnou hĺbkou, ktorý vám pripomenie zaslúženú dovolenku plnú relaxácie.

Rozmery: 6,50 x 3,00 x 1,35 m

Viac ›

Cyprus

Cyprus

Máte radi pozvoľný vstup do vody ako na Cypre? Tento obdĺžnikový bazén so zaujímavo riešeným schodiskom v dvoch rohoch umožňuje pohodlný vstup do bazéna.

Rozmery: 6,20 x 3,00 x 1,50 m

Viac ›

DIONE

DIONE

Tento bazén ponúka veľký vnútorný priestor, obojstranné rohové schodisko a relaxačné lavicu s možnosťou inštalácie perličkového kúpeľa či hydromasáže.

Rozmery: 7,40 x 3,60 x 1,50 m Objem vody: 31 m3

Viac ›

METIS

METIS

Tento model, tvarom pripomínajúce ľadvinku, je špecifický svojim rozmerným schodiskom, vďaka ktorému bazén disponuje veľkorysým priestorom pre oddych a relaxáciu.

Rozmery: 6,15 x 3,70 x 1,40 m Objem vody: 23 m3

Viac ›

SAMOS

SAMOS

Bazén obdĺžnikového tvaru stredných rozmerov s plnohodnotným integrovaným schodiskom, ktoré si môžete nechať vybaviť perličkovým kúpeľom a vytvoriť si tak dokonalý priestor pre uvoľnenie celého tela.

Rozmery: 6,35 x 3,05 x 1,40 m Objem vody: 20 m3

Viac ›
Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.