Produktový katalóg

Späť na bazény

Keramicky bazén Prime Pool

Bazén PRIME je základným modelom našej rady keramických bazénov. Aj cez svoju jednoduchosť splní všetky vaše požiadavky na dokonalé kúpanie. Skvelý pre deti aj pre dospelých. Radosť, pohodlie a bezpečnosť - to sú základné charakteristiky bazéna PRIME.

Sme tu pre Vás!

Náš špecialista Vám rád pomôže s výberom.

Kontaktovať
Základné informácie

Vážený zákazník, ospravedlňujeme sa, ale keramické bazény nie sú v našom produktovom portfóliu. Ale nezúfajte! Máme pre Vás ponuku, z ktorej si určite vyberiete. Stačí sa len rozhodnúť, ktorý bazén bude ten Váš.

Prejsť do sekcie bazény

Nádherné chvíle s rodinou

Keramický bazén PRIME je ako stvorený pre veľkú vodnú zábavu. Vďaka jeho tvaru, rozmerom a kompaktnému dizajnu so zabudovaným schodiskom sa hodí k akémukoľvek rodinnému domu, do záhrady i do interiéru. Dokonca je možné vsadiť ho do otvoru po starom bazéne. Pri navrhovaní tohto bazéna mysleli dizajnéri předovšetkým na bezpečnosť pri pohybe vo vode. Tu zabezpečuje pohodlný stupienok po celom obvode bazéna spolu so zabudovaným madlom, vďaka ktorému sa môžete pri plávaní kdekoľvek zachytiť a prípadne vyliezť z vody.

Rozmery bazéna

Rozmery bazéna

Šírka 320 cm
Dĺžka 620 cm
Hĺbka 140 cm
Objem 21 m3
KEramický bazén Prime od společnosti ALBIXON
Farby

Farby

Farba stone
Farba blue stone

Stone

Blue

 

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.