Produktový katalóg

Späť na bazény

Keramicky bazén Lagoon Pool

Bazén LAGOON sme vyvinuli, aby uspokojil náročných zákazníkov. Váš zážitok z kúpania vďaka nemu získa novú dimenziu. Ponúka totiž nielen veľa miesta pre hranie a relaxáciu, ale aj dostatočný priestor pre milovníkov kondičného plávania. To najlepšie z keramickej technológie - to je bazén LAGOON.

Sme tu pre Vás!

Náš špecialista Vám rád pomôže s výberom.

Kontaktovať
Základné informácie

Vážený zákazník, ospravedlňujeme sa, ale keramické bazény nie sú v našom produktovom portfóliu. Ale nezúfajte! Máme pre Vás ponuku, z ktorej si určite vyberiete. Stačí sa len rozhodnúť, ktorý bazén bude ten Váš.

Prejsť do sekcie bazény

Premyslený dizajn a veľa zábavy

Premyslený dizajn bazéna LAGOON je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytol maximum komfortu pre váš pobyt v bazéne a zároveň čo najviac priestoru na plávanie. Navyše sa pýši miestom na sedenie a relaxáciu, ktoré je vhodné na inštaláciu masážnych trysiek. Vďaka svojim rozmerom sa hodí aj do stredne veľkých záhrad.

Samozrejmosťou výbavy tohto bazéna je protišmyková úprava na jeho vstupe. Menej schopní plavci a deti sa potešia bezpečnostnému stupienku po celom obvode bazéna, rovnako ako aj pohodlným schodom po oboch stranách, z ktorých sa dokonale skáče do vody.

Rozmery bazéna

Rozmery bazéna

Šírka 340 cm
Dĺžka 780 cm
Hĺbka 150 cm
Objem 29,6 m3
Keramický bazén Lagoon od společnosti ALBIXON
Keramický bazén Lagoon od společnosti ALBIXON 2
Keramický bazén Lagoon od společnosti ALBIXON 3
Keramický bazén Lagoon od společnosti ALBIXON 4

 

Farby

Farby

Farba stone
Farba blue

Stone

Blue

 

Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.