Jarné sprevádzkovanie bazéna

Bazény

Ako správne na jar pripraviť bazén na novú sezónu

Zima je už preč, príroda začína voňať jarou, nastal teda ten správny okamih príprav Vášho bazéna na nadchádzajúcu sezónu. Už sa tiež tešíte na kúpanie, rodinnú pohodu a na posedenie s priateľmi pri Vašom bazéne?

Kazí Vám túto predstavu skutočnosť, že Váš bazén je stále v zimnom spánku a namiesto krištáľovo čistej, teplej vody je poloprázdny a na hladine plávajú dilatačné plaváky? Potom práve Vám odporúčame využiť služby našich profesionálne vyškolených technikov a objednať si u našej spoločnosti jarné sprevádzkovanie Vášho bazéna, prípadne sprevádzkovanie zastrešenia.

Po dohode sa k Vám radi vyberieme, Váš bazén vrátane technológie odborným spôsobom „naštartujeme“, prípadne prezrieme a sprevádzkujeme aj Vaše zastrešenie. Pri týchto činnostiach opravíme prípadné drobné nedostatky, poradíme Vám a odpovieme na Vaše dotazy. Zoznámime Vás s našou stále sa rozširujúcou ponukou bazénového príslušenstva a doplňujúcej technológie. Predstavíme Vám novinky, ktoré Vám uľahčia údržbu bazéna.

Ak sa aj napriek našej ponuke a odporúčaniu nechať si vykonať odborný servis od našej spoločnosti rozhodnete sprevádzkovať si bazén a zastrešenie svojpomocne, potom práve pre Vás sme pripravili „sprievodcu jarným sprevádzkovaním krok za krokom“, ktorý sa uvádza nižšie. Venujte, prosím, uvedenému odporúčaniu pozornosť.

Sprevádzkovanie samonosného bazéna ALBISTONE®

Sprevádzkovanie samonosného bazéna ALBISTONE®

   

Viac ›

Sprevádzkovanie prelivového bazéna ALBISTONE®

Sprevádzkovanie prelivového bazéna ALBISTONE®

   

Viac ›
Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.