Bazénové samolepky

Bazénové samolepky

Nový rozmer vášho bazéna

Samolepky Spaβ unter Wasser, určené na lepenie pod vodou, sú ABSOLÚTNOU NOVINKOU na slovenskom trhu.

Oživte svoj bazén či vaňu podľa vašich predstáv alebo želania vašich potomkov pomocou samolepiek do bazéna. Za okamih sa premení váš bazén alebo vaňa na more plné fantázie, rýb, pokladov alebo vlastných fotografií.

HLAVNÉ VÝHODY:

  • jednoduché a rýchle nalepenie samolepiek pod vodou, ktoré zvládne každý
  • extrémna priľnavosť na každom povrchu
  • vysoká odolnosť proti poškriabaniu a bazénovej chémii

 

Rozprávkový svet

Rozprávkový svet

Teraz už nemusíte jazdiť k moru alebo chodiť do veľkých akvárií, aby vaše deti mali možnosť vidieť korytnačku, chobotnicu alebo veľrybu. váš bazén a vaňa dostanú nový rozmer.

Viac ›

Tajomné hlbiny

Tajomné hlbiny

So samolepkami z tejto kolekcie si môžete dopriať plávanie medzi žralokmi, tuniakmi, korytnačkami či delfínmi priamo vo vašom bazéne a premeniť tak váš „obyčajný bazén“ na more plné života a zábavy.

Viac ›

Dobrodružstvo

Dobrodružstvo

Vyhľadávate dobrodružstvo? Potom sú samolepky z tejto kolekcie určené práve pre vás. Po nalepení môžete pátrať po stratenom poklade, vydať sa ponorkou do tajuplných hlbín alebo nahliadnuť, čo sa deje za stenami vášho bazéna alebo vane.

Viac ›

Sexy bazén

Sexy bazén

Plánujete záhradnú párty s kamarátmi a chcete ich prekvapiť unikátnym dizajnom bazéna? Alebo chcete svojich blízkych prekvapiť skutočne originálnym narodeninovým darčekom? Tu si určite vyberiete.

Viac ›

Znamenia zverokruhu

Váhy, kozorožec, strelec, lev alebo napríklad baran. V akom znamení ste sa narodili vy? Vyberte si to správne a vytvorte si skutočne váš osobný bazén.

Viac ›
Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.