Laminátové bazény

Bazény

Dokonale hladké bazény

Stálica medzi materiálmi na výrobu bazénov, to je laminát. Laminátové bazény sa pýšia nielen vynikajúcou životnosťou po desiatky rokov, ale taktiež elegantným dizajnom. Sú totiž vyrábané ako monolitický kus a ich povrch tak nie je narušený žiadnymi spojmi. Nespornou výhodou týchto bazénov je taktiež široký límec, ktorý umožňuje jednoduché „podsunutie“ dlažby.

Výhody:

  • dokonale pevné a hladké bazény vyrobené ako monolitický kus bez akýchkoľvek špár
  • materiál, ktorý neoxiduje, nekrehne, je tepelne a tvarovo stály a veľmi odolný proti mechanickému poškodeniu
  • výber zaujímavých farieb bazéna

 

Atlantida

Atlantida

Bazén veľký ako stratený kontinent. Najväčší laminátový bazén, ktorý vďaka svojim rozmerom uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Rozmery: 11,25 x 4,00 x 1,45 m

Viac ›

Troja

Troja

Bazén má vstavanú šachtu na technológiu, ktorá je dômyselne ukrytá ako trójske vojsko. Obdĺžnikový tvar bazéna veľkých rozmerov.

Rozmery: 8,00 x 3,90 x 1,50 m

Viac ›

Babylon

Babylon

Veľký rodinný bazén elegantného tvaru, ktorý uspokojí každého člena rodiny, aj keď máte doma Babylon.

Rozmery: 8,00 x 4,00 x 1,45 m

Viac ›

Alexandrie

Alexandrie

Bazén dosahujúci takmer 8 metrov na dĺžku, avšak len 3,3 m na šírku. Ideálny je teda do „slížových“ záhrad. Alebo medzi pyramídy.

Rozmery: 7,90 x 3,30 x 1,45 m

Viac ›

Zakynthos

Zakynthos

Obdĺžnikový rodinný bazén s obojstranným schodiskom v rohoch, aby ste mali vstup do vody rovnako pohodlný ako pri modrom Egejskom mori.

Rozmery: 7,80 x 3,70 x 1,50 m

Viac ›

Rhodos

Rhodos

Prineste si ostrov slnka k sebe domov. Stredne veľký bazén s príjemnou hĺbkou, ktorý vám pripomenie zaslúženú dovolenku plnú relaxácie.

Rozmery: 6,50 x 3,00 x 1,35 m

Viac ›

Cyprus

Cyprus

Máte radi pozvoľný vstup do vody ako na Cypre? Tento obdĺžnikový bazén so zaujímavo riešeným schodiskom v dvoch rohoch umožňuje pohodlný vstup do bazéna.

Rozmery: 6,20 x 3,00 x 1,50 m

Viac ›

Galie

Galie

Najvhodnejší typ bazéna pre miesta s obmedzeným priestorom. Môžete sa pohodlne posadiť na samý okraj ako na ochodze galskej dediny.

Rozmery: 5,20 x 3,00 x 1,15 m

Viac ›
Na zlepšenie našich služieb používáme cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.